Нещодавно улюблений і єдиний на все життя Клуб відзначав чергову річницю свого створення. Як і годиться, така подія має святкуватися. Як багато з вас пам’ятає, в минулому неоднократно проводились турніри між фанатськими командами, але цього року все обійшлось більш локальною подією.
Наша невелика компанія вирішила відсвяткувати по футбольному, а саме зіграти матч в стилі ПСФ. Суботнім ранком на одному з майданчиків міста, що знаходиться просто неба зібралось півтора десятки хлопців. Тепла як для зими погода, відсутність опадів, зеленкувата травичка, що подекуди придавала смарагдовості футбольній галявині – те що треба для проведення спортивного заходу. За день до гри один з учасників навіть намагався проінспектувати галявину, накшталт дій головного судді зазвичай, але помилився і випадково виставив слабеньку трієчку не тій галявині.
Швидко поділишвись на дві команди починаємо буцькати круглого. Відразу стає зрозумілим, що зорепаду голів не буде – сили двох коман приблизно рівні. Побігавши з півгодини команди змогли забити лише одного м’яча. Відзначився один з ультрас Ворскли більш відомий в простонароді як вболівальник О-й. Далі стало веселіше, стався обмін влучними пострілами. До речі, не можу не відмітити, що один з гравців отримав тимчасове прізвисько Бентнер, після того, як забив м’яча ударом головою. Також відмічаю пару ударів в падінні через себе, що нажаль, не призвели до голу. Домовляємось грати до п’яти м’ячів в будь які ворота. Проходить ще година, рахунок 4-4 і тримається він досить довго. Лунають жарти з приводу того, що гратимем не до п’яти голів, а до п’ятої години вечора. Починається сніг, з’являються пару глядачів, що спостерігають за перепетіями гри. Після коротких перемовин змовлюємося на вирішальну серію пенальті. Обираємо ворота, голкіпери займають свої почесні місця хто в, а хто біля рамки. Як і годиться, після перших 10 пострілів нічия 1:1. Голкіпери демонструють не тільки передові результати у щаблі найважчих чоловіків в цей день, але і справно тягнуть м’ячі від горе пенальтистів. Частина людей вже переміщується до трохлітрового термосу з чаєм, та посьорбуючи напій спостерігає за здавалось би кінцівкою гри. На десятому чи одинадцятому ударі все зкінчується. М’яч від стійки влітає в шістку, та фіксує перемогу однієї з команд.
Далі перевлягання, частування чаєм, розмови про життя, фото на згадку. Спортивна частина свята закінчилась, ввечері чекає неофіційна, але про неї вже не в цих рядках. Частина людей вантажиться в автівки, частина крокує пішки по домівкам. Дякую всим хто відгукнувся на пропозицію зустрітись на стадіоні, до нових зустрічей!