Припустимо, ви хочете придбати спортивний тренажер, на якому ви будете займатися з задоволенням і регулярно. Припустимо, що це буде тренажер TRX Tactical. Як розібратися в різноманітті пропонованого обладнання, тренажерів різних типів, розмірів і форм? Основні кроки у виборі тренажера:

Крок 1: визначте, яка ваша мета. Ви хочете скинути вагу? Набрати вагу? Накачати м’язи? Або і те, й інше? Чітке уявлення про це допоможе вам звузити діапазон пошуку, щоб Купить TRX Tactical, який відповідатиме всім вашим вимогам. .

Крок 2: не забувайте про свої уподобання. Яка фізична активність приносить вам найбільше задоволення? Що ви не любите? Якщо ви в повсякденному житті уникаєте сходів, навряд чи вам сподобаються заняття на степері. І навпаки, якщо вам до душі довгі піші прогулянки, бігова доріжка подарує вам схожі відчуття в будь-який час доби і в будь-яку погоду.

А чим більше задоволення від вправ на тренажері ви отримуєте, тим частіше ви будете його використовувати.

Крок 3: визначитеся з бюджетом. Скільки ви готові витратити на спортивний тренажер? Розкид цін дуже великий залежно від типу і моделі тренажера. Непоганий варіант – витратити більшу частину бюджету на хороший аеробний або силовий тренажер, наприклад, на лаву для жимів або бігову доріжку, і потім додати до цього недороге обладнання для силового тренування, наприклад, гантелі, штангу, турнік і обважнювачі. Сучасні тренажери оснащені за останнім словом техніки і мають безліч різноманітних функцій, які суттєво збільшують їх вартість.

По-цьому 4-й крок при виборі тренажера для дому – запитайте себе , чи так уже потрібні вам всі ці таймери, монітори, датчики пульсу тощо. Якщо так, і якщо ви можете собі дозволити за це заплатити, чудово. Якщо ні, то виберете якісну базову модель тренажера без додаткових функцій, використовуйте ваш годинник замість таймера і навчитеся вимірювати свій пульс, і ефективні тренування вам забезпечені.

Крок 5: задавайте питання. Запитайте у продавця про гарантії, можливості повернення, частоті поломок і вартості ремонту. Деякі дилери надають можливість використовувати тренажер протягом певного періоду, наприклад, 30 днів, з поверненням у разі, якщо він вам не підійшов. Технічна підтримка і ремонт теж мають значення. Термін гарантійного сервісу, як правило, становить 1 рік, але обов’язково перевірте умови гарантії, особливо якщо купуєте тренажер через теле – або інтернет-магазини.

Крок 6:  використання і зберігання вашого тренажера. Перш ніж купувати тренажер, подумайте, де ви його поставите. Виміряйте площу, яку він займатиме, і обов’язково подивіться, чи є в обраному вами для тренажера місці електричні розетки і вентиляція. Гумовий килимок, покладений під тренажер, захистить вас і ваших сусідів від шуму, а тренажер – від пилу.