Завжди був у захваті від китайців: маленькі, вузькоглазі спритні хлопчаки та дівчата. Багато хто думає, що вони тільки плодяться, та ті, хто іноді вмикає зомбоящік на спорт каналах помічає як двоє бігають навколо стола з ракетками та махають руками.

Ті хто бачить це вперше – дивується, а дехто вже знайомий з тим, що вони грають у пінг-понг (по-нашинські «настільний теніс»), тобто за допомогою ракетки ганяють по столу маленького м’яча, але так швидко, що й камери не завжди поспівають за його траєкторією руху.

ВГЛайф хоч і не китайці, але цю гру полюбляють, і цього разу зібралися аби провести відкритий пінг-понг турнір, що став вже другим. В порівнянні з першим збільшилася у двічі кількість учасників, кількість столів та вдвічі зменшилася жіноча частина учасниць.

ТРЦ «*******» ласкаво відчинив автоматичні двері перед 16-тю учасниками, що сніжного суботнього дня рішили поганяти жирок, попотіти та поборотися за призи, та право назватися найбільш спритним, швидким та «прокачаним» пнгпонгером. Окрім вглайфівців відкликнулись на запрошення друзі з сайту вболівальників, автофани, та інші не менш достойні персони. Потягнувши заповітні номерки з вже добре знайомого людини-лототрону Остапа почали роздивлятися один одного пильніше, думаючи: «а як він (вона) грає?». Отож жереб розподілив нас на 4 групи по 4 спортсмени:

A) Соніксон (веліколепний пробивач пенальті з сайту вболівальників), Рижий (рижий), АліМон (він же Януковіч), Доча (єдина дівчина на цьому турнірі).
Б) Бен-ко (патлатий), Вовен (адмін сайту вболівальників), Снейк (він же Снайк), Рома (автофан).
В) Худой (крутой), Чубайс (рижий єврей), Остап (літніц переможець), Туфель (відома людина).
Г) Ігор (художнік), Василь (Травень), Нац (він же сопливий Нац, Наци-ст), Інгленд (Англія).

Хтось був задоволений, хтось подума, що він у групі «смерті», та морально був подавлений.

Але як казав великий кітаєц і просто людина Джекі Чан: «не сси в компот». Згадавши цей вислів всі схопили ракетки, та відразу на чотирьох столах почалася гра!

Слідкувати за усіма не було можливості, проте найцікавіші моменти відразу розходилися по залу. Новачки показували майстер-клас деяким «ветеранам», проте пінгпонгери зі стажем давали жару. Кажучи про результати, відмічаємо:

Група «А». Рижий, котрий вважався майстром не тільки шкіряного м’яча, але й ракетки несподівано для нас (але можливо не для всіх) згорів Соніку 1-3 (11-9, 9-11, 7-11, 10-12), АліМон, котрому знов пощастило грати з дівчиною безсовісно виграє у Дочі 3-1 (11-4, 10-12, 12-10, 11-9). Потім він, посперечавшись за бали лише у першій партії, програє Рижому 0-3 (10-12, 4-11, 3-11). Доча могла винести ногами вперед Соніка, та як виявилося, той просто грався з нею, як наслідок вольова перемога 2-3 (8-11, 8-11, 11-8, 11-8, 4-11). Далі він здобуває третю перемогу, та виграє групу. Цього разу програв Януковіч 3-0 (11-4, 11-7, 11-4). Доча могла зайняти друге місце, проте Рижик не дав цьому статися. 0-3 (7-11, 8-11, 7-11). І він другий.

Група «Б». Снейк, котрий почав без дозаправки, виносить Бен-ко 3-0, Адмін у напруженій боротьбі поступається Ромі Автофану 2-3. Далі Снайк вдруге виграє. Він безжалісний над Вовою 3-1. Бен-ко, котрий грав своєю ракетко програє водію-тенісисту 3-0. І не успів пожалітися на групу смерті, програє 0-3 Адміну вболівальників. Матч лідерів групи закінчився несподіваною сухою перемогою Роми (автофана) 0-3. Подейкують, все це через брак пива.

Група «В», що розмістилася за 3-м столом, прикувала увагу до себе через колоритних учасників. Рижий єврей Чубайс виграє у Худого 3-0, і так тверезо розпочавши, не зміг нічого протидіяти, а ні Остапу, а ні Туфлю, двічі поступившись 3-0. Худий, зібравшись з силами, та отримавши групу підтримки, не зміг виграти жодного гейму, поступившись 3-0 тім же Остапу і Туфлю. В матчі лідерів групи, Остап був на півголови сильніший 3-0 (11-8, 1-7, 11-7). Перший – Остап, другий – Туфель.

Група «Г», що грала подалі від пивного столу принесла несподіванку. Літній півфіналіст посів четверте місце. Мова йде про Василя, котрий поступився Ігорю 3-1, Інгленду 3-0, а Нацу 3-1, проте програвши останній сет в суху. Лідер групи Нац, котрий впевнено переграв усіх. Друге місце посів Інгленд, котрий в матчі за друге місце переграв Ігоря більш ніж впевнено 3-0.

Бонусом турніру було те, що з групи виходили всі. Отже у 1/8 були шанси у всіх. Але сенсацій не сталося.

Сонік сильніший за Бен-ко 3-0, Ігор програв Туфелю з таким же рахунком, Інгленд не пожалів велетня Чубайса, хоча в останнього була багато чисельна підтримка, трупа, котра виконувала 7-40. Доча програє Автофану 0-3, Остап у напруженій (здавалося б) боротьбі переграє Василя 3-0, хоча і в нього була підтримка.

Єдиний матч де була хоч якась боротьба, це протистояння Рижого та Адміна, де сильнішим виявився представник дружнього сайту 2-3.
В інших матчах Снейк майже сидячи та попиваючи пивко виніс лівою ногою через вухо АлиМона, а Нац у дербі великих людей виграв у Худого 3-0.

Так як усі ротозеї, рахіти, та люди котрі просто були не в формі відсіялися, чвертьфінал був вже не гуморескою, а справжньою спортивною подією.

Дербі сайту вболівальників Сонік – Туфель не викликало великого ажіотажу, що мабуть ввело у розпач Соніка, бо той програв 0-3 (4-11, 5-11. 9-11). Туфель проявив маловідомий у широких колах талант, несподівано легко пройшовши далі.

Дербі Ром Інгленда та Автофана було сповнено яскравих, видовищних моментів, та жагою до перемоги. В цій непоступливості сильнішим виявився представник залізної стайні «Ворскли» 3-2 (12-10, 11-6, 9-11, 7-11, 11-7).

У дербі Адмінів сильнішим виявився Остап, котрий здолав свого колегу 3-0.

В єдиному не дербі чвертьфіналу було повторення минулого півфіналу, і знову сильнішим був Нац, котрий переграв Снайка 3-1.

Півфінали, під час яких люди вже розбрелися по залу, граючи у все, що тільки можна, були сприйняті як матчі, котрі хотілося пропустити, та швидше дізнатися переможця.

Туфель переграє Рому 3-0, знову подив, звідки стільки сил?

А у над принциповому протистоянні вглайферів Остапа та Наца, сильнішим був другий 2-3, хоча протокол свідчить зовсім інше. Далася в знаки відсутність судді міжнародної категорії, знавця більярду Чорного Хавка (він же Сірьоня).

Коли біля стола, на котрому грався фінал скупчилася уся маса, почала відчуватися напруга. Гравці йшли ніздря в ніздря, не даючи один одному шансів відірватися. На обличчях начиталося нічого, усі емоції приховані. Кожний бал, набраний фіналістами гучно вітався. І все ж сильнішим виявився Нац, котрий переграв ветерана фан-руху 3-0! В матчі ж за 3-е місце, котрий завершився пізніше фіналу, Остап отримав перемогу 3-0.

Привітавши переможця, та подарувавши йому головний приз – розу нового зразку всі почали розходитися, та лише Худий та Бен-ко ще довго ганяли м’яча, виясняючи хто з них головний лузер.

І закінчити хотілося б словами великої та могутньої корпорації, що проводить багатомільйонні акції: «Спробуй ще!».у. Сподіваюся, що наступного разу вдасться вибратися ширшим колом і приділити дітям більше уваги. Приєднуйтесь!!!