Полтавська «Ворскла» таки змогла здобути першу історичну перемогу над київським «Динамо» на виїзді. І хоча до гри бк бвин давала на звитягу підопічних Сачка дуже великі коефіцієнти, сенсація все ж сталася. Сама ж гра розпочалася з переваги господарів.
Динамівці впевнено контролювали м’яч і притисли гостей до своїх воріт. «Ворсклі» було дуже важко налагодити конратакувальну гру і тому залишалося тільки терпіти. Після того, як хороший момент не реалізував Гармаш, гра почала потроху вирівнюватися.
А на 15-й хвилині полтавці повели в рахунку. Коломоєць перехопив передачу Гармаша на Шовковського, обіграв воротаря і забивав уже в порожні ворота. До кінця першого тайму форвард гостей міг забивати ще раз після ідеального пасу Кобахідзе, але змарнував хорошу нагоду.
У другому таймі «Динамо» посилило тиск і дуже хороші моменти мали Громов і Гладкий, який вийшов на заміну. Але в першому випадку надійно зіграв Непогодов і оборона, а в другому форвард киян пробив з кількох метрів головою мимо воріт.
Розплата наступила на 69-й хвилині. Непогодов вибив вперед на Кобахідзе, Сандро дотягнув м’яча до кута штрафного майданчика і віддав у центр на Коломойця. Юрій довго підбирав ногу і з лівою відправив м’яча у праву від Шовковського «дев’ятку». До кінця матчу обидві команди мали нагоди, щоб змінити рахунок. У «Ворскли» хороший момент змарнував Загорулько, а нагоду киян нівелював відмінною грою Непогодов.
У підсумку – 0:2. Перша історична перемога «Ворскли» над «Динамо» в Києві. На неї вболівальники біло-зелених чекали майже 20 років з дня першого побачення між цими командами в столиці, яке відбулося в квітні 1997-го року. Тоді, нагадаємо, «Ворскла» поступилася з рахунком 1:2.