Ворскла в товариському поєдинку, що відбувся в Полтаві, переграла представника першої ліги Суми (5:2).

Команда Прем’єр-ліги вирішила скористатися паузою, що виникла в розіграші турніру через проведення матчів національних збірних, в той час як Суми свій останній матч у першій лізі провели 11 листопада, зігравши внічию (0:0) на своєму полі з Оболонню-Бровар. Футболісти гсоподарів грали в бутсах, які можна придбати тут .

Поєдинок проти Сум полтавчанам вдався, особливо з точки зору реалізації атак. Гравці Ворскли забили 5 м’ячів супернику, хоча мали набагато більше можливостей. Зокрема, вже на 7-й хвилині Кобахідзе не реалізував 11-метровий штрафний удар, влучивши в штангу.

Втім, пенальті в цьому поєдинку вистачило чи не на цілу серію. Реалізовано було три таких удари, а ще, крім невдачі Кобахідзе на початку матчу, на 67-й хвилині гості не змогли реалізувати призначений 11-метровий у ворота Сарнавського.

Напередодні також з’явилася інформація по стану заборгованості полтавського клубу перед футболістами. Нагадаємо, що раніше капітан Ворскли Володимир Чеснаков в одному з інтерв’ю повідомив, що зарплату команда не отримує вже протягом року. Футболістам виплачуються лише преміальні.

По останній інформації у другій декаді листопада Ворскла почала виплату заборгованестей перед рядом футболістів. Чи будуть погашені всі борги в повному обсязі поки невідомо. Можливо, виплата частини заборгованостей допоможе команді перервати чотирьохматчеву програшну серію. Нагадаємо, наступний матч Ворскла проведе вже 19 листопада вдома проти кам’янської Сталі.