Наразі триває останній збір полтавської “Ворскли” перед стартом другого кола чемпіонату України. На днях наша команда провела один з останніх спарингів. Такі матчі дозволяюь тренерському штабу награвати основний склад, оскільки для того, щоб переглянути новачків, на перших двох зборах було вдосталь часу.
Що цікаво, незважаючи на товариський статус матчу, деякі букмекерські контори залюбки приймали на нього ставки. Серед них і БК “Паріматч” – http://www.parimatch.com/. Так що якщо комусь не вистачає основної лінії, то можна спрогнозувати результат товариського матчу, який до лінії більшості контор потрапляє не завжди.
Що стосується самої гри, то вона пройшла під диктовку восрклян. Все було вирішено вже в першому таймі, коли наша команда реалізувала практично всі моменти, які створила. Із чотирьох ударів у ствір воріт три виявилися результативними. Точні удари на свій рахунок записали Сапай, Яховіч і Дедечко.
І якщо китайський клуб і мріяв по перерві переломити гру і внести в неї хоч якусь інтригу, то її поховали Громов і Янузі, які вийшли на заміну. Уже на початку другого тайму перший прострілив, а другий замкнув гарну передачу партнера.
До честі “Грінтауна”, він не здався. І на свій гол престижу напрацював. Його атвором став Ванг Чаолонг. До завершення матчу обидві команди мали моменти, щоб змінити рахунок. У полтавців у перекладину пробив Янузі, а у китайської команди дубль міг зробити Ванг Чаолонг. Але попри всі зусилля цифри на табло так і не змінилися. 4:1 – переконлива перемога “Ворскли”. Попереду у підопічних Василя Сачка ще кілька контрольних поєдинків, а після них – перша офіційна гра  нового року в Маріуполі.
Полтавці гостюватимуть у “Іллічівця”, який нині очолює екс-тренер восрклян Микола Павов, з ім’ям якого пов’язані найбільші успіхи “Ворскли” в її новітній історії.