Одразу після закінчення сезону 2011/2012 було вирішено забитись з корешем „на лузера” поїхати на перший дальній виїзд, не зважаючи на будь-які обставини. Випав Луцьк і відразу ж почали думати, як добратись до цього міста.

Найулюблениший для виїзду ж/д транспорт нічого прямого не пропонував, в інтернеті натрапили на автоперевізника „Луцьк-Експресс”, який люб’язно за 200 гривень пропонував нічну подорож з Полтави до Луцьку.

На наше здивування жодного виюздюка на станціїї відправки „Макдональдс” помічено не було, ну і ладно, рухаємось на зустріч футболу. Маршутка впевнено та швидко долає кілометри, поруч в клітці мирно похрапує пікенес, намагамось також поспати. Просипаємось вже за Житомиром, маршрутка зупиняється біля ряду кіосків, чуємо як луцький водій кумедно роздупляє продавщицю: „не сахар, а цукор!!!”, стає зрозумілим, що в Луцьку до щирої української мови відносяться дуже відповідально.

Маршрутка прибуває до Луцька на годину раніше графіку, вирішаємо відразу на в’їзді до міста випригнути з маршрутки. Для історіїї фоткаємось на дорожньому знаку „Луцьк”, ігноруємо місцевий транспорт і потихеньку ідемо містом по табличкам „Центр”. В одному з супермаркетів знаходимо місцеве пиво „Павлівське живе”, беремо 1 пляшку на пробу, також беремо 2 пляшки тернопільського пива різного виду. Пиво виявилось на 3 з мінусом, але все одно воно вмирає.

За якихось 2 години опиняємось в центрі, купуємо за 13 гривень карту Луцька – ну тепер ми хоч розуміємо куди треба рухатись. Відвідуємо місцеві занедбані видовища. Заслуговує на увагу лише замок Люберта, який дійсно залишив лише приємні враження. В цілому Луцьк розочарував, Полтава набагато краща. На виході з центру спострерігаємо 30-ку луцьких супортерів, які безперспективно намагаються зустріти наших. Ідемо до кас стадіону, попадаємо під зливу. На касах чемно сказали, що квитки на гостьовий сектор можливо придбати безпосередньо на вході.

Перед матчем обходимо стадіон, купую в колекцію завітний та останній на розкладці мангит „Волинь Луцьк”. Менти при в ході сама чемність, аля Александрія. Легенький шмон і ми на секторі. Щодо самого матчу – середня підтримка, подарунок 3-х пунктів від наших Волині, яка здобула першу перемогу на своєму полі в 2012 році.

Перша доступна маршрутка назад була замовлена лише на 12 годину ночі, далі – безпробудний сон в Спринтері – 6-00 – Київ, пересадка в столиці на іншу маршрутку – 12-00 – Полтава – дома, з надією на майбутні перемоги…