Наш футбольний клуб обзавівся своїм музеєм ще 20 січня 2013 року. Було офіційне відкриття за присутності гравців, ветеранів клубу та футбольних функціонерів.

Під час відкриття було сказано на той час фінансовим директором клубу Дмитром Яворським,що музей буде доступний для всіх бажаючих і відвідувати його можна буде саме в дні футбольних матчів. Але, на жаль, це все були лише  слова, і до сьогоднішньго дня доступ до славнозвісного музею так і не був представлений широкому загалу.

І от, нарешті, сьогодні вдалося відвідати цей жаданий для кожного вболівальника ФК Ворскла об’єкт. Завчасно вдалося домовитись з Іваном, працівником ФК по роботі з вболівальниками, про ексклюзивну екскурсію. Через роботу не всі бажаючі змогли потрапити до музею, тому право першими поділитися враженнями після відвідинвипало мені та Сергію Олєгічу, який все ж таки зміг прийти та був в ролі фотокореспондента. Потрапивши в середину, одразу переглянули невелике відео з нарізкою кращих матчів Ворскли та найважливіших моментів в історії клубу, зображення кращих гравців та тренерів.

Сам музей поділений на три умовні частини: ретро-частина, новітня історія клубу та  частина,що присвячена виступам Ворскли на міжнародній арені. В частині «ретро» можна було ознайомитись та доторкнутись до кубку за чемпіонство в першій лізі України сезону 95/96, що більше був схожий на велику вазу для квітів. Також є кубок за 3 місце в першості Полтавської області 1960 року. Можна було побачити бутси легенди клубу та кращого бомбардира усіх часів – Вані Шарія! Футболки з автографами все того ж Шарія, Кислова, Мелащенка, вимпели с фотографіями гравців, вимпели команд, з якими ми грали в єврокубках, різноманітні програмки 90-х років.

Частина музею, що демонструвала сучасну історію клубу, була представлена краще. Її окрасою був головний трофей нашого клубу – кубок переможців кубку України сезону 08/09. До речі, цікавий факт, в музеї виставлена саме копія цього трофею, яка виготовлена, щоб ви розуміли, зеками колонії в с. Божкове – це передмістя Полтави. Також в цій експозиції можна побачити футболки та бутси таких футболістів, як Чеснаков, Ярмаш, Цуррі, Далку, Краснопьоров, Долганський, Сачко та Медведєв. Дві футболки наших екс-гравців, що встигли пограти в збірній, а саме Безус та Селін. Цікавий факт,що на стінах представлені шалики, які були зроблені дітьми з Полтавського інтернату та придбані на благодійному аукціоні Романом Безусом за 2000 $. Значущим експонатом також, як на мене, є м’яч, яким було забито гол у ворота Шахтаря під час фіналу кубку 2009 року.

Частина єврокубків є найменш цікавою та небагатою на експонати. Футболки таких команд,як Гленторан, Слайго Роверс, Копенгаген, Ганновер, Стандарт, також шалики, вимпели та пам’ятні сувеніри з цих матчів.

Цікавий факт – збором експонатів до музею займався сам Іван та в дуже короткі сроки зміг зібрати все до купи та підготувати до ознайомлення. Хочеться ще раз йому подякувати за те,що пішов нам назустріч та допоміг відвідати це неймовірно цікаве місце стадіону.

Сподіваюсь, керівництво клубу нарешті зрозуміє, що музей повинен бути завжди доступним для вболівальників, а особливо в дні матчу! До зустрічі на настпуних іграх!