Яка дрібничка може підняти Вам настрій? Шоколадка? Келишок свіжого пива? Поцілунок коханої людини? Кіт на пузі? Авжеж, то все приємно, але все-таки попахує тривальністю. 
Колись давненько я десь підчитала в інтернеті як один малий відправляв листівки з тих місць, де подоружував. Ну, впринципі, це не новинка, але я особисто ніколи так не робила. Часто люди шлють листівки з-за кордону собі додому і змагаться з працівниками пошти на швидкість доставки листа. Перші листівки, які я відправила, були з Києва і просто заради цікавості і сюрпризу. То були декілька листівок батькам і близьким друзям.
Потім на нашій гостьовій Остап опублікував лінк на одного парнішу, який обмінювався листівками чи просто слав їх усім бажаючим, які лишали свої контакти в його ЖЖ. Я не вагалась і відписала. Як приємно було отримати від зовсім незнайомої людини листівку з Сантою Клаусом як раз на різдвяні свята!
І от тепер, гарячим суботнім літнім днем, до мене завітала паперова звістка від наших ворсклян, моїх добрих друзяк! Шлях її був немалим, від самої Чорногорії! Саме там вони підтримували збірну України тижнем тому назад. От, думаєш, дрібниця, яка абсолютно не несе в собі ніякої цінності. Просто шматок картону з зображенням красивої місцини. А насправді, це на стільки дорогий тобі презент. Як класно отримувати такі звісточки. Звістки з самого серця подій. Ех, дякую, друзяшки!