На написання даної міні-статті мене надихнуло прочитання статей інших людей,які теж звернули увагу на цю проблему,тому прошу не порівнювати мою писанину з чиєюсь іншою.Я викладаю свою точку зору,своє рішення даної проблеми.

Що таке життя? Життя – це гарна робота від якої ти отримуєш задоволення, це сім’я в якій царює гармонія та спокій, це фінансова незалежність, свобода дій та вибору. Що б всього цього досягти потрібно працювати та не покладаючи рук рухатись вперед. Але якщо скиглити і шукати виправдання своєї нікчемності в тому що в тебе не така країна, не той фінансовий стан, або здоров’я не дозволяє, тоді успіху не досягти.

Зрозумій! Ти здорова, молода людина, в тебе є голова на плечах і ти всього можеш добитись!

У сучасному житті як на мене незрозуміло трактують такі вічні поняття як кохання, дружба, гордість, героїзм. Саме це я вважаю проблемою яку треба негайно вирішувати.

Що таке кохання? Зараз це поняття розуміється: познайомились, шпілі вілі  ,якийсь період були разом та згодом розійшлись. Це назвати коханням важко. Насправді кохання дуже хвилюючий, захоплюючий та болісний процес. Знаходитись поряд зі своєю половинкою і просто бути від цього на сьомому небі від щастя. Можливо кожен переживає це по різному але я думаю всі будуть згодні що кохати і бути коханим і є щастям.

Дружба. Хтось вважає що друзі це ті люди з якими ти розпиваєш алкоголь чи разом кудись ходиш. Справжнього друга як на мене можна пізнати тільки у біді, і коли всі від тебе відвертаються друг залишиться з тобою до кінця. Де хто проживає життя немавши жодного друга.

Що таке героїзм? Героїзм – це не такі звичні поняття як наприклад: найбільше випив алкоголю або зняв найбільше дівчат, натовк найбільше пик чи принизити людину. Для мене героїзм: коли вдова виховує двох дітей та працює на декількох роботах що б забезпечити їх та надати їм освіту, коли безнога людина не падає духом і виграє параолімпійські ігри. Ось де справжній героїзм.

Гордість. Гордість повинна бути у кожної людини, її ніколи нікому не можна віддавати.

Гордість бути українцем, жити на своїй землі, відстоювати свою точку зору свої переконання. Сучасна молодь покидає нашу країну в пошуках кращої долі, мовляв країна в нас не та і влада нас принижує. В принципі це так і є але залишивши батьківщину ти залишаєш її на призволяще. Залишся і зміни все на краще. Я особисто не вважаю що в мене погане життя. Так, все не ідеально але гармонії в житті можна досягти.

Поважай своїх батьків, свою батьківщину,своїх друзів. Поважай працю інших, доводь все до кінця. Не деградуй.

Життя в нас одне тому проживи його гідно. Твоє життя у твоїх руках!