Хтось годинами стоїть на голові, хтось медитує в пустелі, хтось тижнями голодує, хтось в гущі мирського життя стійко несе своє призначення. Кожен сприймає йогу по-своєму.

Зараз дуже поширені спроби використовувати йогу односторонньо тільки як набір тілесних практик, які допоможуть стати людині в нашому житті більш успішним, більш здоровим, більш сильним, стати людині більше, ніж він Виникає питання, а навіщо ставати більше? Якщо ми майже зовсім не знаємо, хто ми. Навіщо це невідоме збільшувати? А раптом буде гірше собі, іншим? Може, для початку спробувати розібратися: хто я, де я, з ким я, чого я хочу, навіщо живу? А потім вже, якщо отриманий результат нас задовольнить, переходити до його посилення.

Йога дає справжнє знання про природу людини його можливості тим, хто його щиро шукає. навчитися практиці його можна в школа йоги крылья совершенства. Вона допомагає людині знайти себе побачити свою справжню сутність, якщо у відповідальний момент, звичайно, багато чого з того, що він побачить, не злякає його, він не втече. Ми, на жаль, так загрузли в дрібницях нашої побутової, земного життя, так жадаємо зайняти положення в суспільстві, отримати хорошу зарплату, бути успішними в очах оточуючих, що часто в цій гонці подій забуваємо, що ця наша життя на Землі не вічна одного разу все, що ми нажили таким непосильною працею благополучно залишиться тут, коли нам доведеться вирушити далі.

Але вихід є. У першу чергу – це занятия йогой. З чим же з ким ми продовжимо свій шлях? З самим собою, на якого ми не звертали уваги в цій метушні гонці. Ми залишимося наодинці з самим собою, зі своїми страхами, сумнівами, безвідповідальністю, неусвідомленістю, відсутністю віри любові. Ми зіткнемося обличчям до обличчя з тим, від чого тікали все життя, в чому боялися зізнатися, що ні трудилися зрозуміти, прийняти, над чим не вистачило часу задуматися за життя. Задуматися про те істинному, що в житті кожної людини про його природу його завданню. Що людина хотіла, до чого прагнула, чого досяг. Ніколи не відомо, де людину застане фізична смерть, краще, якщо ці питання постануть перед ним раніше, ніж це відбудеться. У нього буде можливість трохи підготуватися до зустрічі з самим собою, зі своєю душею. Вже давно не секрет, що душа людини не вмирає разом з тілом, а, отримавши необхідний досвід, пішов в очікуванні наступної можливості розвитку. Така еволюція.