Завжди, коли дуже талановиті, мотивовані і добре натреновані гравці зустрічаються на змаганні, грань між перемогою і поразкою вкрай мала. Увага до деталей може мати вирішальне значення. Харчування впливає на роботу, а їжа, яку ми вибираємо для тренувань і змагань впливає на те, як ми тренуємося і граємо. Всі гравці повинні знати про свої цілі в області харчування і про те, як вони можуть вибирати стратегію харчування, щоб досягти цих цілей.

Всі гравці відрізняються один від одного, і не існує єдиної дієти, яка одночасно задовольняє потреби всіх гравців. Індивідуальні потреби також змінюються протягом сезону, і гравці повинні володіти достатньою часткою гнучкості, щоб пристосовуватися до цього.

Харчування може впливати на тренування, і хороша дієта допоможе підтримувати постійні інтенсивні тренування, при цьому зменшуючи ризик захворювання або травми. Хороший вибір харчування також може сприяти адаптації до тренувального процесу.

Отримання правильної кількості енергії, щоб залишатися здоровим і добре грати, є ключовим моментом. Занадто багато калорій, і в результаті збільшується тілесний жир, занадто мало – падає рівень майстерності, з’являються травми і схильність до хвороб.

Вуглеводи забезпечують м’язи і мозок паливом, яке їм необхідно для подолання стресу від тренування і змагань. Гравці повинні знати, яку їжу вони повинні вибирати, щоб задовольнити свої потреби у вуглеводах, скільки і коли потрібно їсти.

Багата білками їжа важлива для будови і відновлення м’язів, але різноманітна дієта, містить повсякденні продукти в загальному випадку надасть білок в більш ніж достатній кількості. Добре вибрані вегетаріанські страви можуть з легкістю задовольнити потребу в білку.

Різноманітна дієта, яка задовольняє потреби в енергії і в значній мірі ґрунтується на багатих інгредієнтами продуктах, таких як овочі, фрукти, боби, квасоля, зернові, пісні сорти м’яса, риба і молочні продукти, повинна забезпечити необхідне споживання вітамінів і мінералів. Виключення будь-якої з цих груп продуктів означає, що їжу необхідно підбирати більш ретельно.

Підтримка гідратації важливо для працездатності. Споживання рідини до, під час (при необхідності) і після вправи є важливим, особливо в умовах жаркого клімату. Коли втрати рідини з потом високі, споживані їжа і напої повинні містити достатньо солі, щоб відшкодувати ці втрати.

Гравці повинні застерігатися від безладного використання біологічно активних добавок.

Обирати спортивне харчування можна самостійно, слідкуючи і підраховуючи необхідну кількість калорій. Але таке рішення є часозатратним. тому оптимальним виходом із ситуацію буде купівля готового спортивного харчування, у якому склад є збалансованим. При цьому можна скористатися послугами інтернет-магазину http://healthyhut.com.ua, який пропонує дуже широкий асортимент спортивного харчування як для футболістів, так і для представників інших видів спорту.