Розщеплення жиру – це завжди складний і важкий процес, якщо ви набрали трохи зайвої ваги. Боротьба із зайвою вагою – це багатостороння праця.
У неї входить правильне харчування, грамотні аеробні і анаеробні фізичні навантаження. Жир йде, коли надходить енергії менше, ніж витрачена організмом. А якщо при цьому ще й активовані гормональні механізми спалювання жиру, то він буде йти з подвоєною швидкістю. Найширший асортимент даного товару Ви можете хнайти на сайті – belok.ua.
Допомогти в процесі розщеплення жирів вашим організмом можуть спеціально розроблені препарати – спалювачі жиру. Серед них можна виділити як ряд заборонених до вільного обігу засобів, таких як кленбутерол, ефедрин, так і безліч легальних, хоча і не менш ефективних. Купити спалювачі жируі, офіційно схвалені і дозволені до продажу, можна в Інтернеті. Такі спалювачі жиру можуть:
  1. прискорити обмін речовин в організмі;
  2. підвищити температуру тіла, що посилить метаболізм;
  3. впливати на рецептори, які відповідають за розпад жиру;
  4. поліпшити гормональний фон, наприклад, підвищити рівень тестостерону і знизити рівень естрогену;
  5. запустити механізми мобілізації жиру;
  6. збільшити рівень енергії, яку ви зможете вивільняти на тренуваннях;
  7. знизити апетит;
  8. подарувати вам гарний настрій.
До складу опалювачів жиру зазвичай входять такі речовини, як форсколин і еводамін. Вони підвищують виробництво організмом тестостерону, розширюють судини і підвищують температуру тіла.
До добавок для спалювання ліпідів відносяться екстракти різних видів чаю, кавових зерен, гуарани, іноді використовують екстракт гіркого апельсина. Найпопулярнішою добавкою для спалювання жиру є всім добре відомий кофеїн. Добре спалюють жир різні амінокислоти.
Зазвичай спалювачі жиру виробники випускають в складі комплексних добавок.
Звичайно, вибір тієї чи іншої харчової добавки потрібно здійснювати з урахуванням особливостей організму людини, яка їх збирається включити до власного раціону, а також стану здоров’я. Тому ніколи не завадить проконсультуватися з дієтологом і своїм особистим лікарем.