Поодинокі ставки можуть не влаштовувати з різних причин: невеликі коефіцієнти, невеликі ліміти. Експрес-ставка – це ставка на кілька різних подій. Деякі букмекери дозволяють брати різні варіанти з однієї спортивної події (наприклад, футбольного матчу).
Коефіцієнти всіх подій, що входять в одну експрес-ставку, перемножуються. Для прикладу беремо матчі: Барселона – Реал, Арсенал – Ювентус, Мілан – Тоттенхем. Робимо ставки в букмекерській конторі на перемогу, відповідно, Барселони, Арсеналу і Мілана. Коефіцієнт букмекерська контора пропонує однаковий на всі вибрані результати: 2.00. Насправді, це практично неможливо, в кожному матчі є свої особливості та нюанси. Розміщуємо всі результати в один експрес і перемножуємо коефіцієнти: 2.00 * 2.00 * 2.00 = 8.00. Якщо ви вірно вгадали результати усіх трьох матчів, на ваш рахунок зарахується сума ставки, помножена на коефіцієнт 8.00. Якщо хоча б один результат визначений невірно ставка вважається програною. Бесплатные футбольные прогнозы на сайте bettorspot.com знаходяться без особливих проблем.
Кожен результат, який ми додаємо в експрес-ставку, збільшує загальний коефіцієнт. Разом з тим знижується ймовірність виграшу: будь-яка з окремо взятих подій може не зіграти. Багато починаючих гравців на спортивних ставках люблять складати довгі експреси. Вони ставлять мінімальну суму, роблять ланцюжок з 5-7 і більше випадків з високими коефіцієнтами, і сподіваються, що ставка зіграє. Іноді «для краси» і «округлення» в експрес додається «вірняк» – фаворит з мінімальним коефіцієнтом. Найчастіше подібна стратегія веде до невиправданих ризиків і регулярних програшів. В кінцевому рахунку гравець позбудеться всього банку.
Плануючи довгі експреси варто враховувати один нюанс: більшість букмекерських контор мають власне обмеження на максимальне число подій в одному експресі або обмежують максимально можливий коефіцієнт. Іншими словами, поставивши сто гривень, заробити на одній ставці сто мільйонів проблематично. Крім цього, в експрес найчастіше не включаються взаємозалежні події. Останню умову багато контор ігнорують, і дозволяють робити ставки на різні результати в межах однієї події.