Про нас

Історія створення сайту розпочалася влітку 2006-го року. Саме тоді з`явились думки про необхідність виходити в Інтернет. Захотілося мати ресурс, який би висвітлював не тільки чисто футбольний бік питання (для цього є офіційний сайт ФК «Ворскла»), а й різні сторони навколофутбольного життя. Довго шукалися можливості реалізації задуманого: виявилось, що все не так легко і швидко робиться, як того хотілося б.

Весною 2008-го року був створений Остапфорум, який став прототипом першого сайту фанатів «Ворскли» й проіснував близько року. З самого початку він планувався як тимчасовий. Метою створення цього ресурсу була комунікація людей між собою, обмін ідеями та думками. Саме через форум до нас приєднались люди, що й по сьогодні є не лише активними фанатами, а й допомагають розвивати нинішній сайт.

Напочатку весни 2009-го на зміну форуму прийшов повноцінний сайт wglife.com.ua. За три роки ми зробили перший апдейт: вдосконалили структуру, оновили дизайн і покращили зручність використання. А вже третя версія сайту фанатів «Ворскли», що знаходиться у Вас перед очима, розроблена до 10-ї річниці WGLife, яка стукнула 11 квітня 2018-го року! Сайт став більш сучасним та отримав крутий адаптивний дизайн для перегляду на мобільних телефонах.

На новому сайті, як і раніше, максимально оперативно буде з`являтись інформація про події на трибунах, новини з життя клубу та фанатів. Крім того, сайт продовжуватиме бути ідеологічним рупором ворсклян та зберігачем історичних традицій нашого клубу. Певна увага буде направлена на культуру вболівання та поведінку на стадіоні. Сайт буде цікавим як активній частині вболівальників «Ворскли», котрі ходять на фанатський сектор та ганяють на виїзда, так і тим, хто тільки вчиться підтримувати улюблений клуб і робить перші кроки в цьому напрямку.

Відмічаємо, що це не сайт певного моба чи фірми, це – загальнофанатський ресурс для всіх небайдужих до «Ворскли», для всіх, у кого в жилах тече біло-зелена кров. Головне завдання цього проекту – це просуваня ІДЕЇ як такої. Ідеї підтримки клубу на стадіонах, поваги до суперника, принципів fair play на вулиці, моди, певних літературних та музичних вподобань і багато-багато іншого.

На сайті відображена тільки особиста думка його авторів стосовно тих чи інших питань. Матеріали висвітлюють реальне положення справ та не є пропагандою насилля, расизму і подібних неоднозначних тем. Тут не закликають до цього, проте в той же час і не заперечують, що такі речі мають місце.

Маємо надію на Ваше розуміння і допомогу в розвитку даного проекту.