Привіт-привіт, любителям посидиіти в душевній атмосфері за келишком хмільного!

Нещодавно в нашому місті відкрились двері пабу «Августин». Заклад знаходиться біля парку «Перемога» по вулиці Першотравневій. Офіційного відкриття ще не було, тому пабчик працює в тестовому режимі, щоб вдосконалити своє меню та інші шороховатості.
Вчора, якраз, був гарний привід відвідати «Августин» та скуштувати їхнє пиво власного виробництва. Гра Ворскли з Дніпром зібрала багатенько люду в найбільшому залі з трьох чи чотирьох (точно не пам’ятаю). До речі, столик ми забронювали за телефоном завчасно. Ніякої передоплати і всякої такої тяганини.

Отож, інтер’єр. Приміщення підвальне. Велика площа, яка дає змогу розділити паб на декілька залів різних розмірів. На оздоблення покладено багато зусиль і, звісно, фінансів. Багато дерева, кованих деталей (світильки та наіть кільця-ручки на столах ковані). У великому залі, де ми розмістились, спеціально під трансляцію опустили полотно та увімкнули проектор. Крім проектора, футбол транслювали телевізори, розміщені по всій залі.

Мені дуже сподобались важкі дерев’яні столи та стільці. Здивувало піаніно з підсвічниками, але воно непогано вписалось в інтер’єр. Також, там же стояли музикальні інструменти (барабанна установка і ще якісь теми). Досі не було помічено концертів та живої музики в «Августині». Можливо з офіційним відкриттям, все з’явиться. Подивимось.

Також, в залі є камін. Мені це імпонує, бо, як на мене – камін – це душа дому. Правда, не відомо чи він запалюється для гостей, але це було б дуже кльово.

Не зважаючи, що паб знаходиться у підвалі, приміщення, все-таки, трохи «визирає» на світ через вікна, прикрашені склом-мозайкою.
Біля бару потішили не високі табурети, а псевдо-сідла. Оригільно!

І, найголовніше, в тому залі, який йде одразу за входом – стоять дві великі блискучки бочки. Там варять темне та світле м’яке пиво.
Плавно, ми підійшли до меню.

Як на мене, середній рівень цін як для такого закладу. Великий перелік попавок до пива. Ковбаски, грибочки, вушка, гріночки, сухарики, м’ясні чипси і так далі.

Крм того, пропонують холодні закуски, гарячі страви, алкоголь різної міцності.

Я замовила 0,3 л  світлого пива власного виробнитва, 0,3 л темного та до пива грибочки в кунжуті та вівсяниї пластівцях у фритюрі з соусом з хріном. Також замовили поросячі вушка у фритюрі с якимось соусом, який дуже нагадував аджику. Напевно, то вона і була.

Ну шо хочу сказать, світле пиво так і є, м’яке, не фільтроване і не кисле (!), що дуже порадувало мої смакові рецептори. Мені сподобалось. Темне пиво я попрохала принести хвилин так через 15 після світлого. Офіціант Юра все зробив як треба.

Темне пиво після світлого здалось мені різким. Я так і не зрозуміла шо смае в тому пиві переважало. Отож, я повністю розгубилась і вирішила, що наступного разу треба почати з темного.  Впринципі, темне теж було непоганим.

Ціна за кожне з пив, розливу 0,3 л – 9 грн.

Обслуговування. Наш офіціант був дуже чемним з нами. Принісши замовлені закуски, перепросив за тривале приготування, пояснивши це з одночасним обслуговуванням банкету. Хоча, принесли страви не так і пізно. В інших закладах стандартний час приготування страв приблизно такий же.
Особисто мені, подобається тематичний дрес-код обслуговуючого персоналу. Офіціантки вдягнені як німецькі дівчата під час Октобер-фесту. Фартушок, під ним сукня з білими вставками, які вигідно підкреслювали принади пишненької офіціантки ))). Офіцінти вбрані в сірі брюки, білау сорочку, жилетку і довгий фартух.

Бармени – в чорних футболках з написом закладу на спині.

Якшо підсумувати, то заклад такого формату в Полтаві – це вже виграш. Порівняти з «Августином» можу тільки «Берлогу». Загальне враження – приємне. Видно, що люди вклали в паб старання та зробили його схожим на істинні. Можливо, я була в позитивному настрої і не хотіла помічати якісь недопрацювання, але хочу сказати, що я прийшла б ще раз сюди.