Ось і закінчилась півтора тижнева компанія національної збірної України. Нажаль, в двох матчах наші хлопці не спромоглись здобути бодай одну перемогу.
І якщо поразку з мінімальним рахунком на виїзді в Іспанії можна вважати більш менш пристойним результатом, то домашню нічию на Арені Львів з не самою потужною збірною Латвії позитивним результатом ніяк не назвеш. Навіть не зважаючи на те, що українські футболісти домінували протягом всього матчу.
Як стало відомо одному з наших журналістів Микола Фоменко вчора після матчу у підтрибунному приміщенні не стримував свого незадоволення діями своїх підопічних. А зважаючи на те, що попереду у національної збірної ще ряд важливих офіційних матчів від яких залежить, чи висадиться український фантський десант влітку 2016 року на берег Сени, Микола Іванович прагне змінити принцип формування кістяку команди.
Отже, про що йде мова? А мова йде про те, що коли національна збірна формується з представників 10-15 клубів, які збираються до купи декілька разів на рік, то ставити командну гру такому колективу дуже важко. Кожен з гравців приїздить на збори та тягне із собою емоційний настрій, тактику та навички гри здобуті у своєму клубі. Виходячи з того, що Микола Фоменко дуже добре розбирається у вітчизняному футболі він прийняв рішення з наступного матчу формувати національну збірну за іншим принципом. Проаналізувавши основні склади команд прем’єр ліги на наявність в їх складах гравців з українськими паспортами, метр прийшов до висновку, що кістяк збірної має складатись з гравців одного клубу. Зважаючи на те, що Ворскла має більшість українців у своєму складі, а також те, що за головну команду Країни вже виступали Громов та Дедечко ціком ймовірно, що на наступну гру у складі національної збірної вийдуть всі основні футболісти полтавської Ворскли підсилені деякими гравцями з інших клубів! А отже шанс дебютувати на національну збірну з’явиться у Чеснакова, Пердути, Сапая, Ткачука та інших гравців полтавської Ворскли. Отже, вже зовсім скоро наші хлопці зможуть змінити свої біло-зелені футболки на синьо-жовті!