Кожна людина створена таким чином, що періодично розмірковує над своїм майбутнім. Особливо гостро подібні думки навідують нас під час економічних або політичних негараздів у країні або світі.
Наразі ситуація у нашій державі вимагає від кожного з нас озвучити свою думку, гучно відповісти на події, що точаться навколо, якими б ці слова не були. Саме тому в кожному українському місті щодень можна спостерігати сотні, тисячі, а подекуди десятки і сотні тисяч людей на вулицях та майданах.
Сьогодні у Києві був особливий день. Як і тиждень тому, люди вийшли на Майдан Незалежності сказати своє вагоме слово правди, відстояти своє справедливе право жити у Країні, що чує та поважає думку кожного громадянина. І таких людей зібралося більше мільйона! Опівдні всі центральні та прилеглі до них вулиці вщерть заповнились мирними, але рішучими протестувальниками. Тисячі синьо-жовтих та червоно-чорних прапорів майоріли на морозному грудневому повітрі. Цьогорічна головна ялинка міста також мала не звичні зелені кольори, а жовто-синьо-червоно-чорні. На головному майдані Країни були представлені всі куточки України: від Одеси до Чернігова, від Луганська до Львова. Люди спілкувались, співали українських пісень, частувались чаєм та кавою. Все це проходило у дружній братській атмосфері, що притаманна для українського народу. Відчувалося, що кожен щиро вболіває за долю своєї Батьківщини, своєї родини. І кожен має що сказати собі і людям.
Не сиди мовчки. Є що сказати – скажи!