У медицині лазерні технології застосовуються вже давно, а останнім часом область їх застосування значно розширилася. І особливо корисним лазер з тал в оториноларингології. Пов’язано це з тим, що більшість захворювань цієї сфери мають запальну або алергічну причину. Крім того, ЛОР-органи дуже рясно кровоснабжаются.

Лазерне випромінювання володіє прекрасним терапевтичним, знеболюючим і протизапальним ефектом. Його використання дозволяє поліпшити мікроциркуляцію крові, відновити захисні сили організму і поліпшити імунітет, внаслідок чого запальний процес зменшується, а набряк спадає.

Одне з головних завдань консервативного лікування – зняття запального процесу, оскільки наявність інфекції дає поштовх до збільшення аденоїдів і, як наслідок, виникнення інших проблем.

Лазеротерапія в цьому випадку також діє і як профілактична міра, оскільки попереджає розвиток ускладнень і сприяє активній роботі імунітету.

Якщо запальний процес знаходиться вже в занедбаному стані і аденоїди збільшилися настільки, що повністю заповнюють носоглотку і перекривають носове дихання, м’які терапевтичні методи можуть вже не дати лікувального ефекту. У цьому випадку необхідно подумати про радикальне методі лікування – хірургічному видаленні аденоїдів.

В даний час існує безліч ефективних методів оперативного видалення аденоїдів і один з найсучасніших і безпечних – лазерне (http://www.st17.ru/poliklinika/lor/lechenie-adenoidov-lazerom/). Технології нового покоління дозволяють провести оперативне втручання малотравматично, швидко і з мінімальним косметичним дефектом.
Переваги видалення аденоїдів лазером:

  • Малотравматичної
  • Безпека
  • Мінімальний ризик виникнення ускладнень (кровотеч)
  • Швидке відновлення

Лазерний промінь – це не тільки альтернатива хірургічному скальпелю. Завдяки можливості лазера «запаювати» кровоносні судини, операція проходить з мінімальною крововтратою, а непрямий контакт лазера з тканинами робить цю процедуру абсолютно безпечною – можливість інфікування зведена до мінімуму. Лазерне випромінювання, що володіє терапевтичним ефектом, прискорює одужання – активно відновлюються тканини, зменшується запальний процес.

Лікування аденоїдів лазером може проводитися під місцевою анестезією. Після такого втручання пацієнт дуже швидко приходить в норму – відновний період не займає багато часу.