Кожен з нас мріє мати шикарну фігуру – плоский живіт, осину талію. Нам навіть сниться, що ми втрачаємо зайві кілограми, у нас зникають складочки і живіт став такий, що не соромно влітку і короткий топ надіти, продемонструвавши накачаний прес.
Іноді ми просто сідаємо на дієту або починаємо качати прес, але через невеликий час переконуємося, що результату немає, ми все кидаємо, вирішуємо, що бути струнким це не для нас, і що таке собі можуть дозволити тільки зірки. І як тільки ми все це для себе вирішуємо, тут же швидко відмовляємося від усіх навантажень і дієт.
Однак ми марно опускаємо руки. Всім відомо, що для отримання плоского красивого живота необхідно поєднувати дієту і вправи для преса. Якщо тільки виконувати ці вправи і більше нічого не робити, ніяких квадратиків на животі нам ніколи не побачити, так як вони заховані під жировим шаром, який є буквально у кожного. І саме від товщини жирового прошарку залежить, буде він плоским чи ні. Якщо хоча б після сьомої вечора нічого не їсти, жировий прошарок стане тонким, і можна буде побачити рельєф м’язів.

Отметим, что как накачать пресс читайте в статье http://www.segodnya.ua/life/diets/zavetnye-kubiki-pressa…, там Вы сможете найти лучшие и максимально полные рекомендации для того, чтобы улучшить свою спортивную форму.

Пропонуємо вам кілька вправ для м’язів преса:
1. Піднімайте прямі ноги вгору на невелику відстань від підлоги, при цьому перебуваючи в положенні лежачи на животі. Руки потрібно тягнути якомога ближче до носків, проте лопатки і спину від підлоги відривати не можна. При витягнутих руках і піднятих ногах потрібно залишатися приблизно хвилину і потім ще 10 разів повторити цю вправу.
2. Потрібно лягти на спину в такому положенні: зігнути ноги і поставити ступні на підлогу, в цей час руки повинні бути схрещені на грудях. Поперек потрібно притиснути до підлоги, м’язи живота добре напружити. У цьому положенні необхідно затриматися на три секунди, а потім акуратно опуститися в початкове положення. Ця вправа виконується 10 разів.
3. Слід сісти на підлогу, спираючись ззаду на руки, ноги витягнути вперед і з’єднати їх разом. Відривайте ноги від підлоги і малюйте ними в повітрі цифри від 1 до 9. Подібні вправи потрібно виконувати по 2 рази.
4. Ляжте на спину з піднятими догори ногами, зігнутими в колінах, щиколотки схрестити, зімкнути руки на потилиці. Підніміть плечі і голову від підлоги, згинаючи спину, подивіться на ноги. Потрібно при цьому напружувати м’язи живота. Потім відкиньтеся назад, не опускаючи плечі і голову. Ця вправа, призначена для преса, робити потрібно 8 разів.
В даний час розроблено велику кількість вправ, які допоможуть позбутися від зайвих складок на животі, і додадуть йому оптимальної форми. Важливо в цій справі бути послідовним, а не робити все час від часу.