9 день (1 травня,нд)

Випавши з потягу, поплив ранковою сонною ходою по квитки на бас до Євпаторії. Без проблем купивши тікети, ще біля години шоркався вокзалом та чекав тягу з Дніпра, в якій мала підскочити моя супутниця.

Так як першочергово в планах Євпаторії не було, тому і контакти по впискам теж були відсутні. Прибувши в місто біля 8-ї години купили місцеву жовту газету та заскочили в кафешку, щоб було зручно погортати пресу. Знайшли декілька люксових хатьонок, продзвонивши, забронювали одну з них і вирушили зацінити набережну. Вийшовши з кафешки, одразу побачили старий-добрий трамвайчик з однією фарою, що курсує по маршруту №3 по одній прямій.  По дорозі почули співаючого діда із свого балкону: «первак пуля для коня, а вторая для меня». Романтичний дідуган мать. На набережній нас чекало ранкове спокійне море, майже повна відсутність людей, яскраве сонце, одним словом ляпота! Побродили вздовж моря, прониклись духом курортного міста. На календарі було перше травня, тому в кущах біля пам`ятника бувшому вождю майоріли червоні прапори. Бажання помітингувати по старій традиції виявили місцеві пенсіонери.

Далі покрокували на вписку в хату. Квартира в багатоповерхівці по параметрам ціна-якість була чудова. Як у всіх інших попередніх хатьонках нас не запитали документи – кримська гостинність (або наівність)! Пообідавши, вирушили на повторні оглядини міста. Майже на наших очах вище згадуваний трамвайчик протаранив дев`ятку. Тим самим паралізував рух по вулиці. Приємне враження справила на мене Євпаторія. Можна навіть сказати, що це місто  війшло у список міст в які б при нагоді можна ще раз заскочити. Таке собі безпечне місто для дитячого відпочинку. 🙂  У центрі міста через дорогу знаходилась мечеть та велика православна церква, що було досить наглядною демонстрацією віросповідання жителів міста.

Гуляючи містом натрапили на парк атракціонів, на якому нам запропонували покататись на колесі огляду за 30 грн. Вирішили не користатись таким бюджетним відпочинком. Забігаючи наперед скажу, що пізніше ми знайшли колесо огляду на якому була можливість зробити 3 кола за десятку. Щоправда, нам вистачило і двох. В місті зустріли  одеситів, які в цей день мали гру в Молодіжному. В цей день «Ворскла» грала чергову гру чемпіонату  в Полтаві, тому, затарившись вечерею та пляшкою вина, рушаємо на квартиру переглядати матч.  Наші хлопці прибили «Зорю», тим самим зміцнивши свої лідируючі позиції. Ввечері вже не було сил нікуди іти, тому довелось смакувати вечерю в домашніх умовах, та раніше лягти спати, адже наш тріп підходив до кінця і втома давала про себе знати.