Взимку, коли національна першість по футболу відпочиває, а всі стадіони країни покриті шаром снігу, любителі подивитись спортивні баталії наживо таки можуть відшукати подію, що задовольнить жагу до граундхопінгу.
Копаючись в  мережі у пошуках підходящої спортивної події я знайшов типовий для зими футзал. Пробігаючи очима безліч матчів у корпоративних, бізнес, міських та тому подібних лігах в око впала команда з відомою назвою ЦСКА. Як виявилось, що це чи не єдиний колектив, що має активну підтримку під час своїх ігор. Деякі інформаційні джерела подейкували, що на ігри збирається до 100 фанатів червоно-синіх. Отже, було вирішено, на матч якої команди варто йти.
Календар Корпоративної Ліги Києва підібрав доволі зручний для мене час в суботу вранці. Суперником коней була команда ДФС України, що лідирувала в даній підгрупі. Матч мав би бути цікавим!
Заздалегіть зв’язався зі своїми колегами:  Максом Вондерером, що веде свій невеличкий тематичний блог, та подумовує про повноцінний сайт, та Джекою, самим активним граунхопером України та автором фотографій на граундхоппінг-календарі на 2015 рік. Отже наша компанія була готова пробивати матч.
Гра відбувалась на території спорткомплексу Збройних Сил України. Скажу пару слів про комплекс, бо він і дійсно дуже цікавий. Головна споруда комплексу це футбольний дванадцятитисячник, який наразі знаходиться в занедбаному стані. В свій час на цьому стадіоні грав свої домашні ігри однойменний київський клуб. Також на території міститься плавальний басейн пристойного рівня (25х50 м) з  трибуною на 1500 місць, майданчик для гандболу з трибунами на 1000 місць, баскетбольне поле, чотири волейбольні майданчики, тенісний корт, тир, кінно-спортивна база і навіть водно-веслувальна станція. Справжній рай для спортивних людей!
Треба сказати, що суботнього ранку, коли я крокував на гру на території комплексу було доволі людно. Багато дітей йшли на свої регулярні заняття в секціях, раз по раз по території комплексу проїзжали автівки. Так як я вперше був у цьому комплексі, то дорогу прийшлось трохи пошукати, розпитуючи у аборигенів як пройти в приміщення де грають у футзал. Добре, що люди в курсі справ.
Зайшовши в потрібне приміщення одразу попадаємо в зелений зал, де вже йде гра, але нам потрібен синій зал. Трохи поблукавши та запитавши бабусю на вахті проникаєм в потрібне приміщення. Дивимось декілька хвилин попередньої гри, і як вона закінчується займаємо зручне місце на автентичних дерев’яних лавах, що пофарбовані синім. Звідси і кольорова назва зали. Тим часом, футболісти виходять на «пакрет» та починають розминати свої кінцівки. Потроху за одними з воріт починають збиратись хлопці, що підтримують ЦСКА, щоправда візуальна атрибутика в них відсутня.
Як і годиться у любительських змаганнях стартовий свисток судді пролунав із запізненням, що стало на руку Джекі, який запізнювався.  Одразу впало в око те, що команда ДФС грала лиш е з номінальним голкіпером. По суті то був шостий польовий гравець, який активно грав на своїй половині поля, а подекуди вискакував і на половину поля суперника. І в перші хвилини гри армійцям було не в переливки, хоча до гостроти біля їх воріт справа доходила не часто. Але ближче до середини першого тайму гра вирівнялась і навіть пожвавилась після того як коні забили гол, чим оживили своїх вболівальників які до того моменту поводились досить скромно. Але до перерви ДФСівці зрівняли рахунок. Загалом гра була доволі швидкою та динамічною. Футболісти демонстрували пристойний рівень володіння м’ячем. Я не помітив, щоб від когось відскакував м’яч, як від деревини, хоча занадто гладкі хлопці з надлишками ваги були присутні.
В перерві змінюємо місце своєї дислокації, об’єднавшись з Джекою та спостерігаємо за перепетіями матчу з кута поля. Поки команди відпочивали підійшла ще група вболівальників ЦСКА і з їх приходом за воротами на сітці з’явились два банера.  А на полі у другому таймі було цікаво! Армійці зуміли забити другий м’яч, а ДФС тут же забити у відповідь відмінним прямим ударом зі штрафного. Кожна з команд прагнула до перемоги, але забити ще раз під завісу гри вдалось лише червоно-синім. По закінченню гри футболісти ЦСКА підійшли до трибуни де подякували за підтримку своїм фанатам, яких наприкінці гри було явно більше, ніж на початку. А ми, пройшовши повз точки приготування хот-догів та торгівлі снеками покинули приміщення спорткомплексу та роз’їхались по своїм справам.