Наприкінці кожного сезону у фатанських колах починають точитись розмови з приводу так званого «золотого сезону». А з закінченням останньої гри стартує підрахунок золотників. Звісно, в кожної команди свій рівень підтримки, а також своя кількість і якість фанатського складу, але безперечно почесно мати в своєму двіжі золотників, а тим більше бути ним.

Щоразу багато суперечок виникає з приводу того, що рахувати за золотий сезон. Адже протягом року команда приймає участь в багатьох змаганнях, грає товариські ігри, проводить двохсторонні тренувальні спаринги.

Давайте поміркуємо на тему того, які матчі варто заносити до золотого сезону. Кожен вболівальник Ворскли, в незалежності від статусу та стажу хоче бачити свою команду переможницею у всіх турнірах, яких вона бере участь. Чи то переможцем чемпіонату, чи володарем національного або європейського кубку. Як правило, дух боротьби присутній у всіх вищеназваних змаганнях, а престижність володіння трофеєм робить матчі безкомпромісними, емоційно напруженими. Перемога в змаганнях робить ім’я клубу. Щосезону ми маємо надію, що рідна команда проб’ється в єврокубки та гідно представить нашу країну в Європі, і в нас з’явиться змога проявити себе на міжнародному рівні.

Як ставитись до товариських ігор, тренувальних міні-турнірів або двохсторонок? Думаю, що важко заперечити той факт, що в таких іграх команда рідко ставить завдання перемогти. Як правило тренерський склад в награє певні схеми гри, випробовує можливості гравців, імпровізує тактичними схемами. Отже до таких ігор можна ставитись, як до тренувальних. Використовувати їх для введення в дію нових зарядів, тестування нових прапорів та розтягів, якщо в цьому є необхідність.

З приводу міркувань деяких людей котрі рахують золото не враховуючи матчі євро кубків, рахуючи лише виїзні матчі, або інші полегшені варіанти хочеться сказати одне. Не потрібно поняття золотого сезону опускати нижче плінтусу. Намагання зрозуміле – полегшити собі життя та отримати такий бажаний результат малою кров’ю. «Золотий сезон» це серйозне та почесне досягнення по фанатським міркам і досягти його нелегко. Це не з’їздити пару разів в сезон в дружні Донецьк та Одесу.

Отже, «золотий сезон», це сезон в якому фанат відвідує ВСІ офіційні домашні та виїзні ігри Ворскли! Чемпіонат України, Кубок України, Єврокубки (якщо команда приймає участь).

Пробивайте матчі Ворскли один за одним, робіть це в першу чергу для себе та для своєї команди. Адже, пройти весь тернистий шлях офіційних сезонних ігор і вписати твоє ім’я золотими літерами в літопис біло-зеленого руху дорогого коштує!