Фанатська душа це по своїй суті сплав молодості, творчості та завзятості. І стадіон це місце де можна в повній мірі проявити себе. Але для того щоб презентувати щось на трибуні навколофутбольному суспільству потрібно годинами а то і днями готуватись.

Спершу має народидить ідея, потім вона має зкорегуватись і оформитись в голові, набути конкретних рис, а вже потім починається підготовка, закупи всього необхідного та безпосередньо реалізація.

Звісно кожен з вищеназваних етапів має десь відбуватись. Сьогоні я хочу декілька слів сказати про коморку, яка пару років вірою і правдою слугувала біло-зенений фанатам. Це місце розташовувалось безпосередньо на стадіоні. Щоправда потрапити туди фанатам Ворскли було не так вже і легко. Пробивання коморки починалось з вмовлянь та аргументацією її потрібності “власть імущіх” людей. Через певний час було получено добро на допуск до тіла коморки. Це була обшарпана кімната 3х3 метри з відсутнім світлом та меблями. З часом небайдужі люди підігнали стіл, стільці, полиці. Кімната почала потроху обживатись. На стінках з’явились банери, рози, фото з автографами гравців, коллекція патріотичних і тематичних значків, великий стенд з колекцією ворсклянських стікерів…
Один із перших проектів, що успішно реалізовувався в морорці був відомий банер 20х20 метрів з Цезарем Миколою Павловим. А далі пшло-поїхало. Шиття прапорів, записи на виїзди, інтервью для ТВ і т.п… Біля двох років вірою і правдою прослужила коморка фанатам, аж поки з неї не зробили сховище чи то для брудної білизни, чи то для нової форми. Але то вже не так важливо. Це місце розчинилось в історії але надовго лишилось в пам’яті тих людей яким було небайдуже.