Початок двадцятого чемпіонату відбудеться на Західній Україні – б’ємо!Першим суперником полтавській Ворсклі випала луцька Волинь, яка вийшла до вищої ліги – можливість взяти реванш 1981року.  Виїзд видався не стандартного зразка так як виїздюки добиралися хто як міг: одні на поїзді через Київ, інші через Здолбунів, на маршрутці Харків-Ковель, на собах та на власному транспорті – всього на секторі нарахувала 36 виїзних, але про все по-порядку…

Заранше ніяк не вдавалося купити тікети, бо робота як то кажуть, всьо портіт. Вирішили з Англією їхати маршруткою до Київа, з Київа до Луцька потягом, в столиці ще підсіла Крок і Ко. Дорога виявилась шикарною (оксамитові сидіння, новий вагон, приємна компанія): познайомилися з приємним хлопцем з Рівного, який працює спортивним журналістом у Києві, почули від нього багато корисної інформації по Польщі, домовилися зустрітися у неділю в Рівному.

Луцьк. Ранок. Невеликий вокзал міста кишить полтавчанами. Крок і Ко відстрелює у Володимир-Волинський монастир, ми відправляємося на автовокзал за тікетами на неділю до Рівного. Чекаємо банду, яка мчить через Здолбунів. Вписуємося в просто шикарну 4-х кімнатну хату з усьою хурмою) Потихеньку всі 12 виїзних ВГЛ зібралися за обіднім столом. РДП поманеньку чудять – весело. До футболу ми з Англ. пробиваємо Луцький замок у старому місті, де зустрічаємо ще одного полтавчанина, гуляємо містом, тотальне фоткання!

Матч. Міліціянти вміняємі, шмон досить поверхневий. Питання міліціянта: «Українську розумієте?», сміх. Розвішуємо новий виїзний лицьовик. Плавимося на сонці. На вихід команд звучить гімн у нашому виконанні – стадіон ожив. Я помітила перший гол після того як на мене з розмаху впав Тостер – на шостій хвилині Вася поцілив у ворота! Гол!! Слем! До кінця тайму ще два божевільних слема! Драйв як він є! На секторі співаємо українських пісень – Смерека, Полтава, Підманула… Інгленд спробував себе у ролі барабанщика)) пластиковими бутилками по стільцям намагався відбивати ритми – все марно, але доволі весело! Сектор був злегка інтернаціональним, так як і поляк заходив поспілкуватися, і таке як москалі м’ясні. У другому таймі перекличка з господарями – Слава Україні, Слава Нації, Україна – Понад усе! І заключний гол Єсіна на 84 хв! Тотальна штовханина, радість! Після фінального свистка усі ворскляни підійшли до нас. У Краснопьорова на передодні народилася донька, футболісти качали уявне немовля. Як на мене гарна традиція). Випустили без проблем з сектору, розбрелися полтавчани, хто куди (залишилися з ночівлею тільки ВГЛ).

Увечері вийшли на прогулянку до історичного центру міста. Були біля будинку архітектора, який був досить химерним: на даху, на стінах, в паркані – скрізь були скульптури та образи різних міфічних істот. Сам архітектор виявився доброзичливим дядьком, який запропонував нам залишити запис у його книзі пам’яті – ми з радістю згодилися побажавши натхнення та здоров’я духу! Бачили католицькі костьоли – дуже гарно виглядає на заході сонця! Блукали містом… Наткнулися на підвальчик-магазин з живим пивом місцевого виробництва, не встояли, зайшли. Поки чекали друзів біля входу підтанцьовували під музло, що линуло з відчиненого вікна на другому поверсі. Остап з Алімоном підключились до репчику – інші підтримали)) Тут з вікна вилазить тіп: «Давайте я вам трек заєбашу, а ви будете гоцати! Піднімайтеся до мене – відпочинемо!» Поржали трохи та двинули далі… Вже повечерявши на хаті майже всі ринули до телевізору дивитися матч за 3 місце ЧС-2010 Німеччина – Уругвай та повтор Волинь – Ворскла. Я – спатки, день тривалий на пригоди, а завтра ще незвідане Рівне підкорювати – добраніч.

Рівне. Поснідавши та поправивши здоров’я з розбудженим Снейком, відправляємося з Англією на бас до Рівного. Дорога прошла чи то в сні, чи то в роздумах – щось таке… Першим запланованим місцем відвідання був зоопарк, останній раз була в Харківському (дуже давно!), тому було цікаво (дуже) побачити різних екзотичних тварин та птахів. Найбільше враження залишив страус, дуже потішними були мавпочки, які з криками кидалися на клітки з помідором в лапках, хорьки(!), які спали під лампою на спинці лапками догори))… Спогади тільки приємні – раджу всім!

Тролейбуси в місті зразка 1974р (!), я таких взагалі не бачила. Центр міста доволі тихий, неділя – сімейний день. Знайшли дуже-дуже бюджетну піццерію «Сієста» (не реклама:)) на 45 грн пообідали на славу! Відвідали парк Шевченка, місцевий краєзнавчий музей. Зустріли нового рівненського знайомого, який запропонував екскурсію по рідному місту. Були на ст. Авангард, де гра місцевий «Верес» у ІІ лізі України. Відвідали одну з найцікавіших споруд центру Рівного – Будинок органної музики, колись костел св. Антонія, неоготика з червоної цегли враз кидається в око. Свято-воскресенський собор розкішно виглядав на фоні сучасного будівництва у вигляді «Злато плаза».

Коли новоспечений друзяка відстрелив ми присіли біля місцевого кінотеатру, до потягу зі Здолбунова ще добрих три години, вирішили відпочити, бо все таки находились за день. Непомітно підкралося чорне небо і довелося ретируватися до найближчої піцерії, де взяли з собою піцу (увага!) кілограмову за 30 грн. Дощ щедро поливав місто літнією водою, ми перебіжками мчали до зупинки… Маршрутка, вокзал, соба з Луцька з Чубом, Нацом та РДП. Потяг Львів – Харків, халявний чай, верхня бокова, душно, полудрьом!

Полтава. Ранок. Іспанія володар кубку світу-2010. Ех… голандці… А я такі надії покладала!

Привіт, рідна!

Підкорення нових міст – це класно! Їздіть на виїзди – це завжди приємно, авантюрно та кайфово!