“Погода шепчет: “Займи и выпей”” (с)

Так можна було охарактеризувати стан справ за день до виїзду, та в принципі і протягом всього вікенда. Хотілось тільки спати і кебати… Потихеньку, затарився провіантом.. Мої запаси)

Поїхав до вокзалу. По дорозі в Дніпропетровськ запам’яталась пишногруда сусідка, яка півночі травила анекдоти і розказувала про свою не легку долю) але мілая прощай я маю бігти) Вранці, місто зустріло мене дощем. Погнав гуляти. Вулиці вразили сміттям.. таке враження, що його просто викидають і ніхто на це не зважає.. Періодичний дощ чергувався з проясненням сонця плюс до цього на додачу, глючила камера телефону.. Настрій був двоякий. Декілька фоток міста.

Сподобався парк, який знаходиться неподалік від Карла Маркса. Затишне містечко для молодих сімей).

Далі була набережна.

Хотів глянути метро Дніпропетровська.. як виявилось повне уг.. Мої спостереження показали, що так зручно для робітників. Ніякої давки і т.д. і т.п. Правда ходить не оперативно, напевно, потягів не так багато.
Освітлення метрополітену)
В районі вокзалу можна було спостерігати, таке видовище..)

Час ішов і скоро наближався футбол! До стада дістався пізніш чим розраховував але це по власній тупці.. Отримавши від А. тікет, на гру (спасибі О. за організацію! Рівень)) помчали до гостьового. Тільки-но пройшли в середину, як наші пропустили гол.. Але як кажуть ми з командою – завжди! Кількість виїзних радувала, звук афігенчик! Щодо господарів, то “дніпряни – рівень!” (с).
Якби не програш, хоча на це можна було очікувати і не підхід команди, до сектора, то все було б позитивно.
Після гри прогулявся вечірнім-нічним Дніпропетровськом.

По місту зустрічалось багато таких штукенцій, на які зразу клеїлись стіки)
Закупивши магнітів, на численні прохання. Помчав на тягу. Ось цим місцем і закінчився черговий виїзд!

Спасибі Д. за допомогу!)
З.і.: думаю тепер кружечки рівні вийшли?)) а Б.М.?)

Вперед, Ворскляни!