Жим лежачи зі штангою.

Жим лежачи зі штангою можна виконувати як на лавці, якщо така є вдома, або лежачи на підлозі. Якщо розмір ваших блинів не дозволяє вам лягти під штангу, яка стоїть на підлозі, то підкладіть щось під блини, щоб ви змогли під неї протиснутися. Коли ви це зробите, зігніть ноги в колінах, міцно впираючись обома ступнями об підлогу, прогніть трохи спину і плавно виконуйте вправу.
Є два варіанти виконання цієї  вправи – це стандартне виконання підйому штанги лежачи, а також можна посилити акцент на м’язову групу грудей. Виконуючи цю вправу трохи інакше, ніж зазвичай. Для цього візьміть штангу вузьким хватом, лікті розставте і відведіть трохи вбік, виконуючи цю вправу як часткові повторення, опускаючи при цьому штангу всього на 15 – 20 см. Такий варіант значно збільшить навантаження на ваші грудні м’язи. Детальніше про виконання цієї вправи можна прочитати на сайті http://nakachka.org.ua/.

Французький жим зі штангою.

Дану вправу ви можете виконувати як лежачи на лавці, так і на звичайній підлозі. Ляжте на підлогу зігніть ноги в колінах, трохи прогніть спину. Візьміть у руки штангу і повільно опускайте її, при цьому ваші руки повинні бути нерухомими і згинатися тільки в області ліктів.

Віджимання від опори.

Цю вправу ви можете виконувати як на брусахякщо такі маєте вдома або виконувати цю вправу віджимаючись від якоїсь опори: від стільцядивана або лавки іт.д. Надалі із зростанням вашої сили ви можете додавати додаткову вагупоклавши блини від штанги вобласті стегон.

Розведення рук блинами в сторони.

Тут все також як і при тренінгу з гантелями. Розведення рук лежачи можете виконувати, як з гантелями або зробити зв’язку блинів від штанги і використовувати їх замість гантелей. Цю вправу можна виконувати, як на лаві, якщо така є або на стільцях, поставлених разом. Також розведення рук можна виконувати лежачи на підлозі. У даному випадку виконуються повторення і вони більше будуть схожими на часткові повторення, завдяки неповній амплітуді руху ви можете використовувати більш значну вагу .

Жим штанги сидячи або стоячи.

Тут ви так само можете виконувати цю вправу, опускаючи штангу на груди, так і опускаючи її ззаду, як стоячи виконувати цю вправу, так і сидячи. Незалежно від того, який з варіантів ви виберете для себе, головне стежте за правильною технікою виконання.