Спортивне життя футболіста це не тільки регулярні тренування і ігри, а й постійні відлученя від дому і сім’ї відрядження. В найближчий уік-енд два склади ворсклян проведуть свої ігри зі столичним Динамо в Києві. Завайте заглянемо в закулісся та подивимось де проведуть найближчі пару діб наші гравці.

Тризірковий новенький готель Ramada Encor, на південнному сході Києва радо відчиняє свої двері та впускає до своїх чутливих тенет гостей, пропонуючи їм доволі комфортні номери. Відмічаємо зручне розтавування велетня зі скла і металу. До Конча Заспи рукою подати. Звісно, справжній українець залізе до чужої кишені і порахує “шо пачьом”. Так зробимо і ми. 80 євро за найдешевший номер за добу. Саме така вартість задоволення.
Але ж не на голодний шлунок сидіти скажете Ви. І будете праві. Спускємося після ранкового душу на шведський стіл. Не аби яка їжа, а вже полисіли мінімум на 12 євро. Саме стільки коштує найбюджетніший сніданок для нашого брата. Побейкавшись трохи готельними коридорами настає час обіду, а це ще 30 євро за перше друге і компот. Далі має бути вечірнє тренування напередодні важкої гри, а після неї запашна кава та вечеря, і знову мінуси на кармані…
Зустрітий мною в холі готелю Геша Медвєдєв був привітний, але заклопотаний. Повідомив, що всі хлопці в порядку і готові до бою. Отож, готуймося і ми, фанати Ворскли!