Сьогодні уявити життя середньостатистичної людини без мобільного зв’язку практично неможливо.

Але давайте пригадаємо: якби ще років 15-20 тому хтось сказав, що люди зможуть спілкуватися одне з одним, перебуваючи, наприклад, в полі, то його б назвали божевільним. Але наука не стоїть на місці. Після стаціонарних телефонів почали з’являтися так звані радіотелефони. Вони багато в чому були схожі на майбутні мобільні телефони, але, по-перше, не мали компактних розмірів, а, по-друге, не володіли достатнім радіусом дії. Частіше за все він обмежувався 40-50 км від базової станції.

Сучасні мобільні телефони не мають подібних обмежень, а найбільш мініатюрні моделі можна сховати в кишеню так, що ніхто й не помітить.

З часом крім стандартних функцій (спілкування) мобільні телефони ставали багатофункціональними пристроями, виконуючи роль таких собі міні-комп’ютерів. Ціна на такі пристрої виростала пропорційно до їх функціональності. Тому досить актуальним є питання: де ж купити мобільний телефон?

При відповіді на нього необхідно врахувати кілька основних моментів. По-перше, варто віддати перевагу інтернет-магазинам. Зазвичай ціни там дешевші, оскільки такі магазини не платять за оренду приміщень. По-друге, китайські моделі мобільних телефонів суттєво дешевші свої аналогів при тій же функціональності.

Із інтернет-магазинів китайських мобільних телефонів я порадив би звернути увагу на midexpress. Там є і непоганий вибір, і прийнятна ціна.

Живіть комфортно і користуйтеся якісним мобільним зв’язком!