Люди, які ретельно стежать за станом своєї фігури, з упевненістю можуть сказати, що одна лише дієта не здатна привести до потрібного результату. 

Так, спортсмени можуть скільки завгодно їсти корисну їжу, але швидко набрати або скинути вагу при цьому навряд чи хто здатний. Все відбуватиметься занадто повільно, а у професіоналів ніколи немає на це часу, адже попереду важливі чемпіонати та змагання. Часто силовики змушені швидко переходити з однієї вагової категорії в іншу, але домагаються поставленої мети далеко не всі бажаючі.

Ось і виходить, що правильне спортивне харчування – єдиний можливий спосіб дуже швидко скинути або набрати вагу. Однак навіть воно не може часом заповнити відсутню енергію і забезпечити організм спортсмена всіма необхідними поживними елементами, адже порушувати дозування, прописане спортивним лікарем-дієтологом, ні в якому разі не можна. А якщо виконувати все в точності, як зазначено, результат може затриматися. Чим же заповнювати відсутнє? Сучасні лікарі стверджують, що найкраще з цим завданням впорається зелений чай.

Зелений чай не підвищує тиск, як ті ж кави або чорний міцний чай, а значить, його можна пити абсолютно всім бажаючим. При цьому він містить достатню кількість чайного кофеїну (таніну). Широкий вибір зеленого чаю запропоновано на сайті http://www.ru.all.biz/chaj-zelenyj-s-zhasminom-bgg1051380.

Якісний зелений чай не стане додатковим навантаженням для серцевого м’яза, заповнить запас енергії в організмі, підвищить імунітет, зміцнить судини (що убереже їх від атеросклерозу в старечому віці), поліпшить засвоєння корисних речовин організмом і виконає багато інших корисних дій.

Спортсмени, які зайняті терміновим спалюванням жиру у своєму організмі, вживають зелений чай перед тренуваннями, приблизно за 2 години до початку занять. Це дозволяє запускати ефект «швидкого жироспалювання», що позбавляє від непотрібних відкладень набагато швидше, ніж якщо вживати його в інший час. Вже через кілька днів вживання тонізуючого напою перед кожним тренуванням буде помітний ефект.

Танін допомагає спортсменам не тільки перебувати в тонусі і зміцнювати їх імунну систему. Зелений чай сприяє зняттю стресу, поліпшенню пам’яті і швидкому позбавленню від втоми. Атлети і силовики, що постійно вживають чудодійний напій, показують кращі результати в порівнянні з тими, хто обирає інші тонізатор.