Четвертий зимовий міні-футбольний турнір серед уболівальників полтавської «Ворскли» уже традиційно пройшов у першій половині січня. На цей раз у кількісному відношенні турнір зробив крок назад, адже боролися за головний приз лише п’ять команд.

На те є свої об’єктивні причини, оскільки бажання організаторів не завжди співпадають з тими можливостями, які їм випадають. Але думається, що деяке зменшенaня кількості учасників аж ніяк не вплинуло на святкову атмосферу в залі, над яким, як і завжди, витав дух спортивної боротьби та любові до рідної команди.

Отож, січневого ранку на старт вийшло п’ять команд: Wglife, сайту вболівальників ФК «Ворскла», Автофанів, UBS та збірна, яка фактично являла собою солянку з учасників інших команд, а в протоколі фігурувала під назвою Арочка – відомим поки лише у вузьких колах брендом.

Уже з дебютних хвилин першого ж матчу стало зрозуміло, що боротьба буде ще та. Цього року підібрався доволі рівний склад учасників і про рахунки 6:0 чи 8:0, як у деяких матчах минулих чемпіонатів, і мови йти не могло. Фактично в кожному матчі була боротьба й до останніх секунд важко було назвати переможця. Та й атмосфера на трибунах була доволі дружньою. Кожна вдала дія гравця супроводжувалася оваціями на трибунах чи підбадьорюючим коментарем незалежно від того, до якої команди цей гравець належав. Особливо старалися хлопці з UBS, скандування яких, напевне, чутно було далеко поза межами спортзалу. Найбільше овацій дісталося гравцю Wglife О-пу, який у пориві емоцій одного разу навіть підбіг святкувати гол разом із трибунами, та гравцю Арочки Я-і, кожен дотик до м’яча якого супроводжувався суцільним ревищем відданих фанатів. Хоча таких дотиків було й не так багато.

Що стосується офіційної складової турніру, власне результатів, то тут усе розгорталося за доволі цікавим сценарієм. Після того, як усі команди відіграли по два матчі, головним претендентом на перемогу стала команда Автофанів, яка в деякій мірі несподівано перемогла Wglife з рахунком 3:2. Але втримати такий темп автофанівці не змогли, спочатку поступившись 0:2 Арочці, а потім і 1:4 збірній сайту вболівальників. Доля чемпіонства вирішувалася в останньому матчі турніру. Wglife, маючи в своєму активі перемогу в очній зустрічі над сайтом уболівальників з рахунком 3:1, було достатньо просто перемогти Арочку. Із таким завданням вглайфівці з успіхом упоралися, оформивши перемогу 2:0, а з нею й перше чемпіонство. З ним хлопців і вітаємо. Збірна сайту вболівальників набрала таку ж кількість очок, але поступилася за особистими показниками й вкотре стала другою. Третю сходинку зайняли автофани.

Що стосується особистих номінацій, то приз воротаря турніру в однаковій мірі можуть розділити між собою вглайфівець Ч-с і волонтер П-ша, який знову захищав ворота збірної сайту вболівальників. Відкриттям турніру стала збірна Автофанів, яка підібрала помітно сильніший склад, ніж у минулому році. Голом турніру можна назвати гол нападника збірної сайту уболівальників С-на в ворота автофанів, забитий з центру поля. І хоча він був скоріше наслідком непорозуміння між гравцями суперника, але від цього його важливість не зменшується. Підтримка турніру – це, без сумніву, хлопці з UBS, які були одночасно й наймолодшою командою турніру. Приз за волю до перемоги варто віддати збірній-Арочці, яка хоч і посіла останнє місце, але попри незіграність складу дала бій кожному з суперників.

Підводячи підсумки варто зазначити, що головним є те, що турнір навіть попри всі перепони й негаразди продовжує жити й популяризувати здоровий спосіб життя та улюблену команду. Разом до нових перемог! До зустрічі в наступному році!