На днях відгримів вже четвертий за ліком турнір з настільного тенісу серед прихильників ФК «Ворскла». З різних причин не змогли позмагатись переможці трьох минулих турнірів, тим самим давши шанс проявити себе новим молодим, та не дуже талантам. Отже, турнір зібрав 16 учасників, причому деякі з бажаючих не змогли втиснутись в щильну турнірну сітку, і залишились поза змаганнями, незважаючи на гучні погрози фізичної розправи з «обраними» учасниками, та просто пересічними кузьмічами. 

Отже, поїхали. Методом сліпого жеребу з уявного лототрону витягуються номерки. Кожен учасник отримує в подарунок трохи ворсклянського стафу та переміщується до свого столу. Доволі швидкі ігри в групах, з явною перевагою одних спортсменів-аматорів над іншими. До уваги любителів статистики наводжу склади груп:

А) Інгланд (Засвігдатай змагань), Белка (Єдина леді), Серёга (Почесний холостяк), Жека (Кошак).
Б) Рома (Снейк) , Ігор (Вор-ко), Туфель (Макс), Сонікссон (Еріксон).
В) Вова(Адмін), Юра (Фауст), Чубайс, Паша (ЮБС).
Г) Хопа (Бухарестський падонок), Тостер (Каратист), Рома (Автофан), Вайс (Цукр).

Довше всіх виявляли сильнішого в групі «Б», що і не дивно, адже, як виявилось пізніше, то була група смерті. Після завершення ігор у груповій стадії почались ігри на виліт. Одна із темних конячок змагань, представник автофанів Юра-Фауст мав проекзаменувати шаленого Тостера. Як і годиться, гра почалась з залякування суперника, корчення гримас і подібних ужимок з боку Тостера. Але коли майже в суху він програв більш маститому супернику почались заклики до суддівства, яке ніби-то було не чесне. От тут вперше за турнір прийшлось згадати, що відсутній суддя міжнародної категорії з більярду Серьоня Чьорний Хавк, який, як пізніше виявилось, мирно посапував вдома. Тим часом на сусідньому столі сталась перша несподіванка. Переможець групи «А» Женя Кошак поступисвя аутсайдеру групи «Б» Ромі Снейку. Інші чвертьфінали закінчились більш прогнозовано. Рома з залізної біло-зеленої конюшні переміг Пашу з ЮБС, Туфель виграв у Сергія, Ворскленятко здолав єдину леді змагань, Вайс пройшов Чубайса, Вова не залишив шансів Хопі, а Інгланд в напруженій боротьбі злив Соніксонa.

Чим далі продовжувався турнір тим ставало гарячіше. А отже бокали з пінним напоєм все частіше мелькали у учасників змагань. І коли стадія турніру наблизилась до чвертьфіналу, деякі із учасників вже були важчими на кіло, ніж на початку змагань. Але додаткове перевзважування не було передбачено правилами змагань, які, до речі, були відсутні. Отже перші ігри ¼ були доволі цікаві. Сенсація минулого туру Снейк програє Вові Адміну, а Юра-Фауст вибиває з турніру Англію. В екс левадійському дербі Туфель лишає за бортом турніру Рому-автофана. І самим напруженим матчем виявилась гра Вайса з Ворскленятком, але 1-2 по партіям і Ігор іде далі.

Найгарячіша пора півфіналів почалася в черги до бармена. Адже допінг контроль не передбачений чинним законодавством в турнірах, в яких не беруть участь китайці і афрокитайці. Вже досить балакучий Туфель переграє Юру-Фауста в споживанні пінного напою, але натомість пропускає його до фіналу. Тим самим в черговий раз зупиняючись за крок до мети. В іншій півфінальній грі Ігор Ворскленятко переграє Вову.

Втішний матч за трете почесне місце виграв, вже трохи вгамувавший емоції Макс Туфель. А у фіналі WGLife ping-pong open #4 зустрілись новачки змагань, які і розіграли між собою титул. З рахунком 2-1 переміг Юра-Фауст, котрий лише на «більше-менше» зміг здолати опір пруткого Ігоря. Отже, головний приз змагання, ексклюзивний значок знайшов нового володаря, який на після турнірному банкеті обіцяв носити його на лацкані свого піджака як на роботі так і в повсякденному житті!