Нещодавно WGLife випала приємна можливість відвідати матч чемпіонату області серед команд групи А, зустрічалися ФК Хорол (клуб-правонаступник старого доброго хорольського Металіста) і Зеніт (с. Калайдинці, Лубенський район). 
Матч проходив на затишному стадіоні Хорольського агропромислового коледжу, який у кращі часи мав змогу прийняти декілька тисяч глядачів, а зараз виблискує свіжою фарбою лавок лише на одній центральній трибуні. Зате стоячих місць – хоч відбавляй, і вхід вільний! Серед родзинок граунду ще відзначимо той факт, що всі бетонні плити, які його оточують, з обох боків вкриті малюнками та графіті, серед яких багато на патріотичну тематику. Газон з різнотрав’я виглядав за нашими мірками досить привабливо, акуратно підстрижено і соковито.
Матч команди розпочали з урочистого виконання гімну України. Відчувалося, що це потрібним чином налаштувало гравців на боротьбу, а глядачів, яких зібралося того вечора близько 150, на підтримку. Навіть диктор по стадіону виконував свої обов’язки у дещо експресивній манері.
Повболівати за своїх хлопців приїхали більше десятка калайдинцівців, виглядали ці люди абсолютно цивільно і безпечно, проте все таки заслужили на свою адресу епітет «йобнутих» від місцевого молодого мента, який сидів на трибунах і лузав насіння собі в форменний кашкет! З його слів стало зрозуміло, що хлопчина просто побоювався, що йому доведеться підриватися зі свого місця і йти втихомирювати гостей. Як бачимо, неприязнь мусорів і фанатів присутня навіть на такому любительському рівні. І, припустимо, це буде доти, поки ліниві і непідготовлені кадри з обмеженим світоглядом і сумнівними моральними якостями будуть допускатися до роботи в міліції.
Декілька слів по грі: Зеніт, беззаперечний лідер групи А чемпіонату Полтавщини, грав у формі Шахтаря, і у стилі Шахтаря. Три пенальті і підсумкова перемога 6:0! Розчаровані гравці Хорола власноруч знімають сітки зі стійок, виймають кутові прапорці з лунок і несуть все це в роздягальню. Приємно бачити, що десь все ще живий інший, а не «сучасний» футбол з його космічними контрактами та одержимістю технологіями. Що ж, любительські змагання – хороша альтернатива для гламурного чемпіонату світу з футбольними телешоу для домогосподарок.
Тут живе дух старої школи. Залишаємо стікер WGLife на штанзі воріт і тягнемося до виходу.