Всім привіт. 2017 рік дарить нам мінімум три виїзні матчі національної збірної України. Тому група ворсклян вже почала планувати свої подорожі, вишукуючи оптимальні маршрути та бюджетні ціни на квитки і житло.
В тексті нижче ми спробуємо розповісти як ми плануємо пробивати матчі, можливо ця інформація стане вам в нагоді і ми зможемо побачитись на євро матчі збірної. Одразу скажу, що ми не прихильники подорожувати бомж стайлом та скитання по вокзалах, але в той же час і не переплачуємо.
Перше про що треба подбати, це віза. Про неї ми не будемо розповідати, адже вже писано-переписано як її отримати, зо це коштує 35 євро, адреси візових центрів та консульств легко відшукати в залежності від тієї країни куди ви плануєте їхати.
Другий крок – квитки. Перше, що потрібно визначити це кількість часу, яку ми можемо витратити на дорогу. Літаком, як правило дорожче, але швидше. Наземним транспортом дешевше, але довше. Особисто моя рекомендація – це літак. Наразі із Києва і Львова літає всім відомий Wizzair, з нього можна полетіти в купу міст, а Будапешт і Вільнюс можуть стати гарною площадкою для стиковки на безліч інших рейсів. Останнім часом український монополіст МАУ також починає проявляти елементи клієнтоорієнтованості і робить непогані ціни на свої рейси особливо в Грецію, Італію та Литву. Отож, вилетіти з України можна за ціною від 15 євро за квиток. Ідеальні ціни на квитки за 2-3 міцяці до вильоту. Тому тих хто хоче подорожувати бюжетно варто повчитись планувати свій час заздалегідь, а не кидатись на амбразуру в останній день.
Третій крок – житло. Для любителів тотальної халяви радимо Couchsurfing. Типова форма реєстрації і ти вже маєш змогу писати зареєстрованим учасникам та проситись на вписку або ж просто поспілкуватись за кухлем чаю. Широкий вибір готелів та хостелів пропонує безліч пошуковиків, самий відомий з яких Booking.com. Койка в дерміторії для бюджетників і королівські хороми в Хілтоні – вибір на любий смак. Як і авіа квитки бронюйте готелі завчасно. Бо існує принцип сезонності. Можна пролетіти з бажаним варіантом відтягуючи все до останнього. Коли ж не хочеться жити в готелі, а хочеться відчути колорит місцевих осель на допомогу приходить сервіс по бронюванню кімнат і квартир Airbnb. На їх сайті великий вибір варіантів з можливісттю подивитись місцерозташування та реальні фото житла. Реєстрація типова для подібних сервісів, а приємним бонусом може стати знижка 20 євро на перше бронювання, для її отримання перейдіть і зареєструйтесь за лінком. Майте на увазі, що у випадку бронювання окремого будинку або квартири вам стає доступна вписка додаткових людей, до того ж майже в кожній оселі є можливість готувати їжу, що важливо для бюджетних подорожей.
 Ось так коротенько про головне. При виникненні питань – лишайте їх у коментарях. Будемо відповідати.