Травневі свята – це завжди купа вихідних, а отже чудовий привід змінити картинку перед очима та вирушити на відпочинок. А мандрівка – це завжди цікава пригода. Сучасний український турист все частіше обирає закордонну травневу мандрівку. А відтак найбільше місто західної України – Львів стає відправним пунктом для багатьох на шляху в центральну та західну Європу. 

Під час подорожі  час від часу виникає природне бажання зателефонувати близьким, колегам або друзям і розповісти про свої враження та емоції пов’язані з відпочинком.  Спілкуватися вільно де б ви не знаходились легко, незважаючи на те, що оператори мобільного зв’язку в роумінгу значно підвищують ціни на свої послуги, про що красномовно свідчить відповідне смс повідомлення, яке отримує кожен хто перетинає державний кордон України з іншою іноземною державою.

Проте не все так безнадійно. Найдешевший тариф можливо отримати разом із карткою вигідного роумінгу тревел сім, яка працює в Україні з 2005 року та забезпечує своїм абонентам гарну якість послуги при низьких тарифах – http://www.king-travel.com.ua/transportn-poslugi/274-desheviy-ta-vigdniy-roumng.html. Для того щоб стати абонентом потрібно лише обрати стартовий пакет з необхідним балансом та придбати Travel sim сімку в одній із тисячі точок продажу в Україні. Далі потрібно вставити картку в свій звичайний мобільний телефон і користуватися ним як звичайно при поїздках за кордон. При потребі можна легко поповнити баланс звичним та зручним для себе способом. Отже, купуй Travel sim у Львові та не обмежуй себе у спілкуванні в якій би точці світу ти не знаходився!