Всім привіт! Ми повернулися! Слава Україні!

Що ж, за час зимового міжсезоння ми перемогли януковича. Пишемо “ми”, маючи на увазі народ України загалом і фанів Ворскли зокрема. Адже багато полтавських дівчат і хлопців, чоловіків, жінок і дітей, всіх тих, хто гордо називає себе ворсклянами, зробили і свій особистий внесок у справу тріумфу справедливості, свободи та демократії. Ми стояли на майданах, воювали, підтримували як могли цю революцію людської гідності. Вічна слава загиблим і живим героям!

Тепер настала черга іншого, вже іноземного, диктатора відчути нашу рішучу відсіч. Країна фактично знаходиться у стані війни, причому, якщо у Криму поки що лунають лише постріли у повітря, то у інформаційному полі ведуться справжні жорстокі бойові дії. Всім нам відомі постійні підлі випади російських ЗМІ, брехливих чиновників та деяких представників громадськості проти всього українського. Брутальні образи і наклепи українофобів, проте, прогнозовано консолідували українське суспільство проти таких очевидних актів агресії. Переважна більшість громадян зараз демонструє відданість ідеї єдності і неподільності нашої країни. Те саме можна спостерігати і в медіа-просторі, взяти хоча б прекрасну ідею з використанням державного прапора і слоганів “Єдина країна – Единая страна” телеканалами, що через візуальний образ досить ефективно і позитивно впливає на психологічний стан і настрій глядачів. На фоні цього вкотре з жалем констатуємо, що наш рідний футбольний клуб, як завжди, не встигає за викликами і завданнями, які ставлять час і обставини.

Офіційний сайт vorskla.com.ua попри обіцянки деяких уповноважених робити заяви осіб досі не подає матеріали українською. Прапор країни, з якою фактично ведеться війна, країни-агресора, красується на головній сторінці головного клубу регіону, відомого своїми проукраїнськими настроями! При цьому прапору України там, як і раніше, немає. Що це, чергова недолугість відповідальних осіб, політика керівництва, чи банальна лінь і небажання бачити далі свого носа? Точно ніхто не знає, але виглядає це в теперішніх умовах по-блюзнірськи і навіть по-зрадницьки…