температура: 1°C

9.12.2017. Київ. Олімпік — Ворскла. 1:4

Дата : 09.12.2017
Автор : WGLife

Останній матч року, прямий конкурент за бронзу. Такі думки крутились у сіх вболівальників Ворскли перед матчем. На гостьовому секторі зібралось 20 супортерів частина з яких у якості новорічного перфомансу використала капелюшки Дідів Морозів. На підступах до стадіону було добре видно, що над полем висить туман, але добре, що він був не таким густим як в нещодавньому домашньому матчі ворсклян.

Гру пропускав капітан Ворскли Володимир Чеснаков, тому були певні побоювання за середину поля. З перших секунд гри фанати Ворскли почали підтримувати свою команду. Зважаючи на те, що інша публіка на стадіоні була пасивна, нас було гарно чути. Гра почалась жваво, ворскляни силами Кобахідзе повели в рахунку. Сандро забив у своєму фірмовому стилі. Тут же фанати Ворскли в пориві радощів кидають на бігові доріжки рулон туалетного паперу, який хтось підрізав незадовго до гри у місцевому клозеті. Стюарди з подивом дивляться на веселощі публіки. За десять хвилин зі штрафного господарі відігрались. Але не довго музика грала, так-так, діджей на стадіоні поставив якусь мелодію, щоб відмітити гол Олімпіка. Чижов, який носив капітанську пов’язку цього вечора, першим був на добиванні після розіграшу кутового. Йшла середина першого тайму. Після другого голу виїздюки почали вимагати у стюардів повернути на сектор рулон туалетного паперу для повторного використання. Стюадри ніяковіли, але стояли і не подавали виду що їх то обходить. Далі в хід пішли більш вагомі аргументи накшталт необхідності використати його за призначенням та інший подібний глум. Діставалось і боковому лайнцмену, який мав необачність тицяти прапорцем у бік воріт Шуста, який в цей вечір пару разів у «фірмовому» стилі необачно полишав ворота.

Але повернемося до гри. Гуляти так гуляти подумали ворскляни. Кулач втікав на побачення з кіпером дончан, його знесли в штрафному майданчику — пенальті. Сам Влад забиває. 1:3. До кінця першого тайму замінили Чижова, що отримав травму, капітанська пов’язка перешла до Ігора Пердути. Головний рефері мав необачність призначити пару штрафних в бік біло-зелених, тут же весь стадіон дізнався про нетрадиційну орієнтацію людини зі свистком. Також в кінці першого тайму новими барвами заграла тема з рулоном клозетного пареру. В цей час бухта вже перекочувала до смітнику. Наш хлопець, що запізнився на матч, саме проходив повз нього. З сектору йому почали горлати і жестикулювати, щоб він зупинився, та доставив предмет роздору у руки фанатів. Звісно, він нічого не второпав і не міг роздуплитись що від нього вимагається. Гучні шалені крики СТІЙ-СТІІІЙ змусили повернутись в наш бік фотографів і навіть відео операторів, що знімали матч на бровці поля наживо. Але за хвилину все владналось, пресі із сектору була дана команда працювати далі. Виріб обухівського заводу опинився в руках його нових-старих господарів.

Тайм другий почався із того, що частина неактивних вболівальників Ворскли, що сиділи перший тайм на центрі, приєдналась до гостьового сектору. Аж так у нас було весело! Але натомість декілька людей сектор в другому таймі встигли полишити. Підтримка команди, веселощі і спілкування гостьових фанатів з навколишньою публікою продовжилось і в другому таймі. Зокрема з дівчиною в шапці Ісландія, а також, в перерві між зарядами, продовжуючи тайм перший, велись навколо паперово-туалетні діалоги зі стюардами. Ближче до середини другого тайму частина пібліки почала відмічати перемогу улюбленої команди. А під кінець гри Ворскла втікла в контатаку і забила четвертого гола. Ця подія була відмічена обухівським серпанком! Впернена перемога, саме те що треба перед зимовими канікулами.

На домашньому секторі була присутня група школярів, які відмітились тим, що по завершенню гри ними були запалені з пів дюжини бенгальських вогнів.

Після гри гравці Ворскли підійшли до гостьового сектору. Коломоєць і Одарюк закинули свої ігрові футболки. Гравцям разом із респектами за гру були видані настанови не відпускати третє місце. В останнє на моїй пам’яті Ворскла перемагала з таким рахунком на виїзді Оболонь в кубку України у 2008 році.

А тепер час відпочити. Зустрінемось в середині лютого!