Після млявої домашки минулого тижня зі Сталлю думки щодо результату звітного матчу розділились. Одні вважали, що Ворскла вичерпалась і не зможе проти Олімпіка показати впевнену зрозумілу гру, інші ж, їх була меншість, очікували, що Вася побориться, тобто перемоги від команди Сачка.

На ділі вийшла чергова нічия з присмаком невпевненості біло-зеленої команди. На секторі гостей зібралось більше фанатів, чим було два тижні тому на столичному стадіоні Оболонь. Окрім ворсклян були фанати донецького Шахтаря, одеського Чорноморця, бійці Азову.

Нажаль, гравцям Ворскли не вдалось продемонструвати переможний футбол, хоча моменти, особливо в першому таймі, були. Примудрились ворскляни пропустити першими з пенальті. Невдало зіграв у своєму штрафному майданчику Сімінін. За три хвилини обрізався в центрі поля захисник Олімпіку, Пердута віддав, а Громов в дотик переправив м’яч у дальній кут. На перерву команди пішли за рівного рахунку.

У другому таймі ні заміни тренерів, ні потуги гравців не допомогли схилити шальки терезів на свою користь жодній з команд. Фанати Ворскли підтримували своїх гравців всю гру на пристойному рівні. Кожне слово було добре чутно по всій арені. Дісталось і суддям, і гравцям обох команд. Після закінчення гри думки фанатів щодо побаченого розділились. Одні дякували гравцям за гру, інші шпиняли їх за невиразні дії на полі. Які висновки зроблять футболісти побачимо вже за тиждень у домашній грі з одеським Чорноморцем. Там і зустрінемось.