Новий формат чемпіонату надав можливість надолужити втрачене тим виїздюкам, що так чи інакше не змогли потрапити на ігри у основній частині сезону. Відкрити для себе Кропивницький згодилася трохи менша кількість людей, ніж минулого разу, втім, наша маршрутка підбилась вщент вже за тиждень до гри. 

Вирушати вирішили з запасом, оскільки хотілося оглянути місто та його цікавинки. Дорога пройшла весело та позитивно під мотиви знайомих пісень та дощову погоду довкола. Щоправда сама дорога це повний здєц і справжній стрьом для водіїв.

Саме місто виглядає доволі компактно та здається меншим ніж Полтава. Не можна сказати, що щось в ньому є надто привабливим, принаймі на перший погляд. Єдиний, хто дійсно здивував, це Богдан Хмельницький, що несподівано виринув з-проміж багатоповерхівок.

На секторі, разом зі стартовим свистком, зібралась лише наша вісімнадцята, котра й гнала команду вперед перші тридцять хвилин і лише потім підтягнулась основна маса, що діставалась автобусом. Загалом близько шістдесяти носів під гарний настрій та не дуже гарну гру підсумували на табло мінімальну поразку 1-0. Варто відмітити чудову банерну лінію, візуалку у вигляді прапорів, що останнім часом рідко використовується та дружні перегуки з секторами господарів.

Кропивничани (чи то кіровоградці) вже за традицією були поділені на два сектори, один з яких (жовто-червоний) був в рази менший за минулий раз. Жовто-зелені ж гарно попалили в середині другого тайму та відзначались доволі гарним звуком.

Після матчу «біло-зелені» понуро підійшли до сектору та подякували виїзд юками, на що отримали слова підтримки та висловили побажання по швидше знову перемогти.

Дорога додому пройшла спокійно та менш угарно, а рідна Полтава зустрічала прохолодним дощем, втім, виїзд – це завжди кайф!

Любіть маму, «Ворсклу» та Україну! Разом до перемоги!