За день до матчу кожне курортне містечко Чорногорії заполонили українці. Основні сили прибули декількома чартерами і жовто-сині кольори стали нормою в місті.

Наша невелика компанія прибула з Будви у Подгорицю за дві години до початку матчу. Одразу вискочили на центральну пішохідну вулицю столиці Чорногорії. А на ній вже відбувалось свято. Безліч місцевих фанатів вже окупували місцеві паби, розтягнули свої лицьовики вздовж вулиці та співали національні пісні. Українські фанати в цей час потроху почали збиратись поблизу стадіону. Навколо стадіо були присутні поліци в спецснарядженні та кентаври. За годину до гри приїхали пару автобусів з регіонів. З басів почали виписувтись міцні молоді хлопці на чорних футболках “Фамилиjа”, котрі потім на трибуні вели себе доволі активно та агресивно.

Вхід на сектор був доволі повільний. Мала кількість стюардів довго вела обшук, на вхідних воротях скопичилось чимало люду. Ми зайшли вчасно, але не всій виїздній братії так пощастило. Після попаданн на сектор одразу знаходимо місцину для свого банеру, та займаємо зручне місце. Потрібно відмітити, що трибуна, як і в більшості випадків  була заповнена пересічними вболівальниками. Фанатської братії було не більше 50-ти чоловік. Про загальний рівень підтримки, як такий говорити не доводиться. Деяка публка пітримувала як могла, інша, як хотіла. Чорногорці виявились класичними представниками балканськоо стилю підтримки. Займали дві протилежні одна від одної заворотньої трибуни і в першому таймі були надактивними. Звучали потужно та злагоджено. У другому таймі після пропущеного голу трохи зникли, і надалі після того, як влітали мячі в сітку воріт збірної Чорногорії ніяковіли і згодом зовсім замовкли. Варто відмітити, що першому таймі два фанатських сектори обмінялись спаленими розетками національних збірних, але далі цього ненависть не пішла 🙂

Все що відбувалось на полі описувати не буду, всі і так все бачили на власні очі. Після гри нас біля 40ка хвилин потримали на секторі та відпустили. Ми ще зробили вечірній переможний променад по йентральній пішохідній вулиці  міста і вирушили в Будву, де трохи відмітивши перемогу полягали спати близько 2-ї години.

Бразилія стала на крок ближче, отже не гайте час, заробляйте та відкладайте гроші! ЇУЇ!