Через загибель шахтарів і оголошення з цього приводу всеукраїнського трауру, матч був перенесений на день пізніше визначеного терміну. Якби не ця трагічна подія, нас би було набагато більше. 

Зустріч відбувалася на Київському вокзалі. Першими прийшли Рюкзак, П’ятий. Потім підійшов Трутень і проспівав: “А я воду варю, ЦСКА обіграємо, мусорів не боюся … ” Пізніше Іванич отримав премію в розмірі 100 грам за кращу пісню року, і мирно звалив спати. За півгодини до відправлення поїзда він опритомнів: “Дайте гривню, я піду пообідать”. Була вже майже година ночі. В общак завантажилися без проблем і розпочали свій шлях. Толік швидко виставив “свою” на столик, а Рюкзак – пляшку вина. Випивши за успіх нашого правого діла, розвісивши по вагону прапори, пішли в хід пісні і танці. По ходу веселощів ніяких ворожо налаштованих елементів помічено не було.

В принципе провести время до матча можно по-разному. Главное, чтобы под рукой была Афиша Киева. Например, можно посетить концерты, спектакли, всевозможные праздники, которые проходят в городе в этот день. Удобно прослеживать с помощью такой афиши и архив событий, которые проходили ранее в Киеве.

Київ зустрів нас сирою дощовою погодою. Випивши біля вокзалу по келиху пива, рвонули на стадіон МО: прийшов час перекусити. Через деякий час волонтери з піднесеним настроєм пішим порядком рушили по бульвару Шевченка по Хрещатику. Біля пам’ятника Щорсу вирішили зробити кінну прогулянку, але коню відомого червоного героя-більшовика громадянської війни невимовно пощастило: скульптор зробив його величезних розмірів і тому осідлати скакуна не вдалося. Але бажання покататися не пропало. Втілити його в життя вдалося в кінці нашої ходи по бульвару Шевченка (правда не всім). Студент зміг підшукати собі рисака, Іванич особливо і не опирався. Так верхи на чистокровному водієві тролейбуса Студік проїхав метрів 150, розмахуючи розою. Прогулюючись по Хрещатику, було вирішено продовжувати вбивати час до матчу в “пивному ресторані на відкритому повітрі” біля стадіону “Динамо”. Виконуючи затверджений план, зайнялися пошуком риби. Зайшли в гастроном. Придбавши “хвостату”, Алік вирішив підготувати її до вживання: взяв у продавщиці ніж і стіл її різати. Чи то риба була жива, чи то Алік був тверезий, але риба не піддавалося разчленуванню. Лише після того, коли Алік став використовувати ніж як індіанську сокиру, махаючи ним через голови, мета була досягнута. У підсумку стіл, на якому він “різав” рибу, виявився весь забруднений нею. Залишалося всього нічого – купити пару пляшечок горілочки і якомога більше пива. Маючи все необхідне, відправилися в “ресторанчик”. Посиділи нічогенько. Набрякли і вирішили довести всім, що ми у футболі не гірше нашої “Ворскли”. Пару разів зловивши землю, вирішили зав’язати з цим заняттям, і почали видвигатися до стадіону ЦСКА. По дорозі до стадіону, в метро, “ментик” 1м. 50 см. зростом і з кийком у чоботі, перервав благодійну акцію Студента зі збору пожертвувань для чергового набряканія фанів.

На матчі фанатіли як ніколи, не змовкаючи ні на хвилину. Незабаром, здалеку, в нашу адресу стали доноситься кадетівські “компліменти”. Делікатно попросивши закрити свої смердючі пащі, ми продовжили займатися своїм професійним обов’язком. До кінця першого тайму підтяглися до нас кияни Віні і К °. У перерві цю зустріч відзначили в найближчому гастрономі. Повернувшись на другий тайм з ще більшим завзяттям підтримували улюблену команду, яка в цей день грало просто хріново. Отримавши черговий “звуковий лист” від кадетів, наше терпіння скінчилося. Студент пішов заспокоювати недоумків. І зміг в якійсь мірі їх запал заспокоїти. Одному майбутньому вояці “сильно” пощастило – після не дуже сильного удару Саші, той пролетів штопором через кілька лавок. Впавши, він панічно почав дригати ногами (спрацював, напевно, інстинкт захисту). Бачачи те, що на стадіоні може виникнути конкретна бійка, начальство не чекаючи кінця матчу, відвело “стадо” геть. На вокзалі за останні гроші було куплено пальне, яке разом з “динаміками” було використане за призначенням. При завантаженні в общак провідниця вгледіла у Студентові “оперного співака” і відмовилося впускати того в вагон, пояснюючи це тим, що він почне виконувати соло з “Ріголетто”. Переконавшись в зворотному, зануривши Студента, поїхали на батьківщину. Правда в дорозі “талант” Студента все ж себе проявив. І він виконав безсмертний твір Джузеппе Верді.