Давненько ми не збиралися усією фанатською гурьбою для проведення якихось турнірів, тому сонячного осіннього дня вирішено було провести 5-й традиційний турнір з настільного тенісу. Оскільки все було спонтанно, то й кількість учасників була меншою за минулий турнір. Цього разу лише 11 чоловік, які розбилися на 3 групи.

В групу «А» попали два переможця минулих змагань Остап та Нац, а також Кошак і АліМон. В другій групі грали Саня Малий, Туфель, БМ та Рома Автофан, а до третьої «обрізаної» потрапили переможець 4-го турніру Фауст, Соніксон і Чубайс. Вирішено було грати до 2-х перемог і як виявилося все пройшло дуже швидко. Нац, Остап, Рома Автофан, Туфель та Фауст легко вийшли з груп, перемігши суперників на класі. Інші ж розігрували місця в четверть фіналі, до котрого згодом попали Кошак і БМ.

Чвертьфінали проходили в більш напруженій боротьбі і всі закінчилися з мінімальною перевагою, виявивши, що до наступного етапу пройшли Нац, Фауст, Кошак та Остап. Варто відзначити, що «лузери» також грали між собою, визначаючи найменшого невдаху, яким став Чубайс.

В півфіналах Нац майже не чинив супротиву Фаусту, а Кошак Остапу, що дало змогу зрозуміти – нового чемпіона не буде. Дива не сталося і новим-старим володарем «кубка» чемпіонів ВГЛайф пінг-понг опен став Фауст, котрий здолав Остапа, третім же став Нац, якій в «фіналі» невдах» переміг Кошака.

Варто додати, що кожен з учасників отримав невеличкий презент від організаторів та море позитиву, усмішок і додав собі фізичного здоров’я. Грайте та вигрівайте!

Разом до нових перемог!