Дальній виїзд у будній день. До міста, що на Волині, потрібно було подолати більше, аніж 700 кілометрів. Багатьом фанатам Ворскли довелося відкласти поїздку, бо робота не давала можливості виїхати на цей матч, але знайшлося 6 полтавців, котрі відвідали гру у Луцьку.

В мене було мало грошей, тому я повинен був якось на халяву вписуватися в поїзд.Таким чином 2 ночі був змушений бігати з одного вагону тяги в інший, щоб не спалитись.За цей виїзд я проїхав на халяву тягой більше 1000 км,але воно того було варте!

Розпочався день із того, що ми сиділи у місцевому кафе, бо зранку було холодно. Далі пішли гуляти містом.

По дорозі зустріли гравців і нашого головного тренера. Побажавши команді удачі,ми пішли далі оглядати вулиці Луцька. Нагулявшись, пішли до стадіону, бо залишалось півтори години до гри. Полтавчани привезли з собою 6 баннерів.Один із яких не дозволили вивішувати по незрозумілим причинам.

Матч був не зовсім цікавим. Гра була приблизно рівною, обидві команди могли вирвати перемогу, але в результаті – 0-0. Ворсклянський сектор намагався заряджати якомога гучніше, але кількість людей на гостьовому не давала такої підтримки, якої б хотілося. Після матчу наші гравці потиснули руки виїздним, після чого,полтавські супортери рушили на вокзал.

Сектор господарів звучав непогано. У другому таймі вони робили гучні переклички з курсантами, що сиділи неподалік від гостьового. Багато виїздюків має бути через тиждень у Києві, де Ворскла зустрінеться з Динамо.

Ворскла-назавжди!