Погода вирішила бути доброю в цей день. Не сніжило, булодоволі тепло як для такої пори. Шкода, але ні погодні умови, ні рідні стіни не допомгли ворсклянам здобути перемогу в цій грі, а вона була так потрібна. Тим пачче, що швидше за все на весну ми вже не побачим в команді з півдюжини гравців які виходили на поле або гріли лавку у осінній частині чемпіонату. 

Лише півтори тисячі вболівальників завітали цього дня на стадіон. Хтось грівся оковитою, хтось вогнем, а хтось натяг рукавички та не думав про мороз. Після переможної подорожі до Дніпра в минулому турі теплилась надія, що переможемо і Зорю. Перший тайм був доволі цікавий, ми мали певну ігрову перевагу, але на табло лишались нулі. Чи то складне поле, що й не дивно для такої пори року, чи то ще щось заважало полтавцям відкрити рахунок в грі. Активністтю відзначались перш за все Громов та Шиндер. Пысля першоъ половини гри футболісти сховались в підтрибунні приміщення, вболівальники побігли за гарячим чаєм який хоч не гріє душу, але може зігріти тіло, на полі з’явились хлопці що подають м’ячі які буцькали круглих поки відпочивали їх кумири.

Юні футболісти за 15 хвилин поступились місцем на полі гравцям Зорі та Ворскли. В другому таймі луганцям вдавалось більше ніж ворсклянам. Заитий м’яч в середині тайму, за ним другий. Ворскла намагалась забити свої голи проте безуспішно. Гучні переклички “Вперед Полтава” не змогли надихнути гравців. Заміни Василя Сачка і гра в три форварди також себе не виправдали. Нечисленні фанати Ворскли вперше цього сезону запалили піротехніку, потім ще раз запалили тим самим завершивши першу половину сезону. Гра завершилась перемогою луганчан, які наразі посідають третю сходинку – молодці!

Швидко покидаюча стадіон публіка поспішала в теплі паби, щоб перетерти з друзями про життя буття, або ж додому у теплі ванни відігріватись. Попереду пауза в 12 тижнів без футболу. Бажаємо всім гарно перепочити та з новими силами продовжити підтримувати нашу команду.