05.02.2018. Понеділок, 13:30
УТБ ФК Полтава, Копили
глядачів: 100

Перша гра нового року, яку вдалося подивитися вживу, припала на чудовий сонячний день. Шкода тільки, що день цей був понеділком. Більшість глядачів на трибуні УТБ ФК Полтава у Копилах була функціонерами, футболістами та тренерами команд, що грали на полі. В перший день «Кубка Пожечевського – 2018» зустрічалися закляті «друзі» Ворскла Ю-21 – Металіст 1925. Варто відзначити, що інформації про цей турнір мінімум. Що говорити, якщо навіть офіційний сайт «Ворскли» не подав жодного прев’ю до старту молодіжки на цих, вже традиційних, змаганнях.
   Активної підтримки у біло-зелених очікувано не було. На трибуні було помічено лише 4-ро ворсклян. Гості, в свою чергу, прибули на близький виїзд складом у 25-40 носів. Переважно молодняк. Візуалка – 3 банери. Голос – перший тайм взагалі кволо, в другому – по-веселіше. Сухо описані події повністю відображають те, що відбувалося на полі та трибунах. Матч проходив за переваги гостей. Невелика кількість моментів трансформувалася в один забитий жовто-синіми гол. Ще варто відмітити, що за полтавських дублерів виступали двоє гравців з нетрадиційним для нашого ФК кольором шкіри. Давно, ой давно не було у нас Максімок у складі. Пацани чіпкі, але нічим окрім невдалих індивідуальних дій не запам’яталися. Ми зробили припущення, що їх взяли з медакадемії…
   В середині другого тайму до поля спустився покакати місцевий жирний коте. Під споглядання подій матчу і безрадісних думок про майбутнє українського футболу рудий вдало справився зі своєю місією.
  Сподіваємося на кращу гру молодих ворсклян!
   П.С.: наступі матчі біло-зелених на турнірі 07.02 11-00 Агробізнес (Ромни) – Ворскла Ю-21, 09.02 11-00 Ворскла Ю-21 – Олімпія (Савинці).