4.02.2018. Неділя, 12:45
Бізнес Ліга 2017-2018, Ліга А, 12 тур
Зелений зал ЦСК ЗСУ, Київ
глядачів: 55

На цю гру я потрапив випадково. З`явились вільні півтори години в районі залізничного вокзалу, і не знаючи календаря, так би мовити на удачу, я заскочив у зал, в якому вже бував три роки тому. Щоправда тоді я дивився матч в синьому залі, який цього разу був зачинений, а сьогодні спостерігав за футзалом в зеленому.

Матчі бізнес ліги йдеть один за одним майже з ранку до вечора, тому і не дивно, що мені вдалось подивитись гру повністтю. Грали лідери своєї групи з одним із аутсайдерів. Хоча початок матчу був повністтю за футболістами альтернативи, які видали непогану п`ятихилинку аж поки не пропустили гола, а за ним і доугого.

Порівняно з волейболом, який я пробив позавчора, глядачі вели себе спокійно і майже ніяк себе не проявляли, та і було їх на порядок менше – біля 50-ти чоловік, якщо не вважати за глядачів футболістів двох команд, які розминались за воротами в очікуванні свого матчу.

Самі цікаві події в грі почались в останні 10 хвилин. На той час команди обмінялись ще по одному голу. Альтернатива замінила голкіпера на шостого польового після чого почалась перестрілка м`ячами, яка завершилась тим, що грифони пропуслили два, в той же час, як забили в порожні ворота три, один з яких забив голкіпер, чому радів, як дитина.

Після фінального свистка гравці та судді обмінюються рукостисканнями та поспішають звільними тайданчик для учасників наступного матчу.