Останній виїзд року припадав на будень і підбурювати ініціативу у людей було важче, ніж зазвичай (для тих, хто знає реалії – зрозуміє), варто лише зазначити, що із людей, що то думали, то передумували їхати вдалось назбирати 15 живих душ (хотіли до 30). Ранок на традиційному місці збору минув швидко і наша колісниця помчала у до болі знайомий Дніпро, де 8 років тому ми здобували кубок України!

31 травня цього року ми боролися за черговий кубок, на цей раз його важко назвати хоча б престижем, адже бути топовим серед лайна не найкраща перспектива. Дорога була не дуже веселою, запам’яталася лише бабка, яка проклинала виїздюків, що на узбіччі поливали дерева, та бажала аби «вам швидше всохло». Весело відправивши її під три чорти ми прибули до пункту призначення. Розділилися за групами по інтересах: перші пішли по завозам, другі на річку, а треті лазити по місту.

За годину до гри ми підібрали тих, хто прибув на собаках та помчали до стадіону, де на нас чекала друга маршрутка. Халявні тікети – єдиний плюс стадіону «Метеор», адже стояння на спеці та відсутність поблизу гостьового хоча б якогось «водопою» не додають зірок до комфортабельності арени.

Перед стартовим свистком на секторі було розтягнуто банер, присвячений 9-річчю COGE, які в цей день припинили своє існування, з промовистим написом «Шоу повинно тривати». Десь гикнулось Фреді Меркюрі, і на цьому усі шевеління довкола матчу було завершено, бо на полі була нудота, а на секторі лише невеличке пожвавлення.

В перерві господарів вітали якісь товстані, відмітили і 4-х золотників «Сталі», що доволі незвично для клубів УПЛ (а може тільки для нас). Ми тим часом пішли в магазин за провіантом, а повернувшись наткнулись на АСАВ, котрі зі старту пред’явили: «скажи сваим, пусть перестанут палить фаера». Після чого підскочив ще один новоспечений бидлокоп, та почав рипатись: «шо ти тут мурчиш!». На прохання представитись мусор заблеяв: «ти хто такой? У тебя шо, праблемы?». До стусанів справа не дійшла, але кулаки чесалися.

На секторі ж хлопці добре подиміли, після чого запахло копченою рибою і піднявся апетит. Під кінець гри задиміли і господарі, а сам матч завершився нудними нулями.

Після цього «Ворсклі» вручили кубок, з яким команда пішла фотографуватися до вболівальників, котрі спочатку розібрали декого на трофеї, а потім дали сімейне фото. Шкода, що його так і не дістали, бо фотожид з Дніпродима запросив 1500 грн за фотокартку і навідріз відмовився заділитися нею. Але хуй з нею! Накатаємо ще кубків, кращих, достойніших і дорогоцінніших! Слава Україні! Любіть маму, Ворсклу і подорожі!