Дощ рясно поливав вулиці Полтави і лише поодинокі персонажі перебіжками добиралися до стадіону. Теплі шапки на вухах та перчатки на руках допомогли справжнім вболівальникам насодолитись грою. Перед самісіньким стартовим свистком злива вщухла і на зелену галявину радо вийшли герої сьогоднішнього вечора. 

Наші хлопці прийняли участь у найшвидшому голі в історії чемпіонатів України, але не забили, а пропустили, не змусив чекати себе і другий м’яч. Стадіон навіть не свистів, коли футболісти йшли на перерву, бо в громад ній чаші ледь назбиралось 500 чоловік.

Після перерви «Ворскла» оживилась, стадіон трохи пошумів, юний Одарюк, що вперше в цьому сезоні вийшов грати за основу спочатку заробив пенальті, влучивши кулястим в руку захисника, а вже через хвилину забив сам. Це було епічніше за відомий фінал ЛЧ «МЮ» – «Баварія».

На секторі господарів були присутні з п’ять десятків супортерів, що є наслідком як внутрішніх проблем так і не виразної гри підопічних Сачка, заряди звучали рідше ніж завжди, та й загальний настрій був пригніченим. Гості ж вивезли пристойну кількість, втім, активно вболівала лише половина, що під кінець гри стала по торсу, святкуючи перемогу, але трошки поспішили.

 З вірою в краще чекаємо гри у Львові, де і зустрінемось! Слава Україні! Разом до перемоги!