Один з найдальших виїздів цього сезону знову припав на п’ятницю. Сотні мінусів в карму отримали діячі ліги як тільки день гри дізнались фанати Ворскли. Звісно, що такі календарні розклади не могли сприяти великій кількості виїздних. Цього разу до стадіону Авангард добралось 9 фанатів один з яких був прихильником донецького Шахтара. 

На трибуні волинян зібралась звична кількість людей. Частина з яких була вдягнена в білі футболки, що виглядало доволі непогано. Окрім вже звичного вищеописаного сектру були ще два активні сектори підтримки місцевого клубу складені з військовослужбовців. Вони раз по раз підхоплювали заряди, що лунали на стадіод а іноді навіть самі мутили переклички та доволі злагоджено заряжили. Армійський вишкіл, як не як.

Незважаючи на те, що на вулиці було доволі прохолодно, футболісти в першому таймі грали доволі мляво. Катали круглого без якихось серйозних претензій щодо взяття воріт. Звісно, це не той футбол заради якого ми долали чималу відстань. Добре, що в другому таймі ситуація трохи змінилась. Але не завдяки ворсклянам. Свою ключову роль на полі почав відігравати арбітр, хай йому грець! Підсліпкуватий чолов’яга призначив пенальті в наші ворота, який реалізували господарі. І це вже на прикінці другого тайму гри. Але вже за декілька хвилин чудова комбінаційна гра полтавців, де ж ви раніше були, призвела до того, що Санжарчик зрівняв рахунок. Ми задоволені гарцюємо по сектору!

Але не все так просто було цього вечора. За 5 хвилин до кінця гри вищезгадуваний козел зі свистом у рідких зубах знову тикає вказівним пальцем правиці на точку в наш бік. Нажаль і цього разу Богуш був безсильним. Але не проходить і дві хвилини, як Дедечко забиває другий м’яч в ворота Волині. Нічия, панове. Воскла продовжує свою безпрограшну серію!

Після гри всі гравці підходять до виїздних фанатів, тиснуть руки, обмінюємося деякими репліками. Чергова гра лишилась історією. Чекаємо на наступну.

P.S. Трендом останніх місяців є прихід до виїздної трибуни місцевих фанатів з метою поживитись стікерами. Кому з волинян не вистачило вчора, то напишіть сюди.  В альбомі міститься завжди актуальна інформація про наявність наліпок.