Останні ігри Ворскла проводить не виразно. Неначе здійснюється купа техніко-тактичних дій, але все йде до дупи коли справа підходить до необхідності вразити ворота суперника.

Безліч флангових подач 88% з яких йдуть в нікуди вже звична для нас справа. В Кропивницькому ми не вигравали дуже довго, і збираючись на матч закрадались думки, що пора вже тушити Зірку, яка на разі бовтається в другій половині турніки і зовсім не сяє. Але, як асто буває, не так сталось, як гадалось.

Виїздний дисант фанатів Ворскли склався з трьох десятків суппортерів. Традиційна маршрутка, пару автофанівських автівок і представники київської біло-зеленої ячейки. Команда вийшла звичним складом, якщо не зважати на травму Вови Чеса, який наразі травмований. Гол пропустили від добре відомого Льохи Чічікова, який скористався тупкою центральних захисників і парашутом перекинув Ткаченка. У Ворсклі він таких голів не забивав. Та і в футболці Зірки цей гол став для нього першим в цьому чемпіонаті.

Всі подальші потуги ворсклян забити завершились нічим, попри те, що нагоди були. Чого лише вартий постріл Шарпара в поперечку. Біло-зелені фанати підьримували свою команду весь час, а в середині другого тайму декілька людей розігрились на стільки, що стали по торсу. Господарі за нинішньою модою мали 2 активних сектори, що розташовувались поряд.

Після матчу до фанатів Ворскли підійшли лише 5 футболістів. Пердута, Даллку, Чижов, Одарюк і Коломоєць, які і отримали слова підтримки і побажання порвати Динамо за тиждень. Отже, зустрінемось в Києві.